Kilka dni temu na serwery Escape from Tarkov trafiła aktualizacja v0.10.5, która to wprowadziła wiele usprawnień związanych z SI, kilka nowości, a także pierwszą wersję rankingu graczy. Prócz tego zrestartowano wszelkie postępy graczy.

Najważniejszą nowością, jaka została wprowadzono to Pchli Targ, który umożliwia swobodny handel pomiędzy graczami. Funkcja ta oferuje zaawansowana wyszukiwarkę przedmiotów, listę życzeń i inne rzeczy ułatwiające korzystanie. Dodatkowo, gracze mogą zwiększać swoje doświadczenie w handlu, dzięki czemu mogą wystawiać na sprzedaż coraz więcej przedmiotów.

Ponadto ulepszono zachowanie SI i naprawiono wiele związanych z nimi błędów, dzięki czemu zachowania przeciwników NPC są teraz nieco bardziej przewidujące oraz realistyczne.

Do gry dodano także nowe załączniki do broni, pierwszą wersję globalnego rankingu graczy, nowe misje oraz pierwszą wersję animacji związanych z jedzeniem i piciem.

Escape From Tarkov: New Animations Sneak Peek!

Studio Battlestate Games pracuje także nad kolejną lokacją, która w niedługim czasie dodana zostanie do Escape from TarkovTerra Group Lab. W miejscu tym gracze zetkną się z nowym i bardziej niebezpiecznym rodzajem przeciwnika.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułOsiris: New Dawn udostępnia demo odświeżonej wersji gry
Następny artykułBless Online likwiduje poważny exploit, blokuje dostęp do rynku