Ashes of Creation MMO nie jest i nie będzie tytułem Free-to-Play. Ale jeśli macie w planach w przyszłości zagrać tę grę, to już teraz za darmo możecie wypróbować system walki – a przynajmniej jego część związaną z PvP.

Ashes of Creation Apocalypse to samodzielny tytuł Battle Royale stworzony pierwotnie jako szubki sposób na testowanie walki w Ashes of Creation, a w grudniu został udostępniony graczom. Zasady są podobne do innych tytułów Battle Royale, tyle że tutaj zamiast karabinów mamy umiejętności magiczne i korespondujące z klimatem fantasy bronie.

Wczoraj wieczorem ruszyła kolejna faza otwartych beta testów Apocalypse i potrwa ona do poniedziałku, 28 stycznia, do godziny 07:00 rano. W trakcie tych trzech dni użytkownicy mogą wziąć udział w meczach Battle Royale w trybach solo i drużynowych.

Warto dodać, że wszelkie nagrody jakie zdobędziecie, zostaną przeniesione do pełnej gry, której beta testy mają zostać uruchomione pod koniec tego roku.

Więcej informacji na temat Ashes of Creation Apocalypse oraz link do ściągnięcia klienta, znajdziecie na stronie oficjalnej.

Poprzedni artykułFallout 76 zapowiada tryb Przetrwanie z rankingami oraz poprawki błędów
Następny artykułZ1 Battle Royale dodaje Koszmar w Pleasant Valley, ulepsza dźwięki