Pamiętacie jeszcze o Ashes of Creation, ciekawie zapowiadającym się MMORPG tworzonym przez studio Intrepid? Co niektóre osoby przewidują – jak z każdym nowym MMO w produkcji, iż gra ta będzie zbawcą gatunku MMORPG.

No cóż… Na razie to co najwyżej może zostać zbawcą gatunku Battle Royale.

W trakcie wczorajszego streama, twórcy Ashes of Creation zaskoczyli fanów wiadomością iż trwające obecnie” alpha testy – faza I” zmieniły nazwę na „Ashes of Creation: Apocalypse” i udostępnione zostaną jako oddzielny tytuł F2P. W grze tej gracze znajdą tryby jak oblężenie zamków, tryb hordy i Battle Royale.

Osoby, które wsparły Ashes of Creation otrzymają wcześniejszy dostęp do tej zaskakującej produkcji, a reszta graczy będzie miała okazję wypróbować tę grę za darmo już w grudniu.

Warto dodać, że stworzone postacie, jak i niektóre z nagród jakie gracze odblokują w tym trybie, dostępne będą także w przyszłości w Ashes of Creation. Dotyczy to takich nagród jak przedmioty kosmetyczne, tytuły, a nawet unikalne meble.

Zgodnie ze słowami twórców, udostępnienie tej części gry za darmo, pozwoli im na bieżąco oceniać system walki i wprowadzać do niego ewentualne poprawki, która będą mieć także zastosowanie w pełnej wersji.

I co Wy o tym myślicie?

Poprzedni artykułFortnite dodaje balony do Battle Royale i skrytki z profitami do Ratowanie Świata
Następny artykułNowy survival na horyzoncie: Dead Matter
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Ale zgapli od nexona Mushkin Royale 😀