Od kilku tygodni, osoby zainteresowane powstającym MMORPG Ashes of Creation, mogą zagrać, czy też wypróbować niektóre funkcje, w udostępnionym za darmo na Steam trybie battle royaleApocalypse.

Pomimo wielokrotnych zapewnień developerów, że tryb ten jest jedynie polem doświadczalnym, na którym mogą oni przetestować optymalizację, biomy oraz różne funkcje, premiera tego trybu nie została przyjęta pozytywnie.

W zwiększeniu zainteresowania Apocalypse nie pomagają nawet liczne rozdawnictwa przedmiotów kosmetycznych. Do niedawna do zdobycia była skórka na Emebrstorm Dragon, a obecnie do końca października osoby, które osiągną poziom 50 otrzymają pancerz Autumn Knight, który będzie także dostępny dla nich w przyszłości w MMORPG.

Jak nie darmowe skórki, to może zmiana krajobrazu pomoże?

Wczoraj studio Intrepid udostępniło nową mapę w Apocalypse – Las Erinthia, który to w przyszłości będzie można także zwiedzać w Ashes of Creation.

Na długo przed tym zanim Wasze postacie wkroczyły do świata Verra w MMORPG, Wasi przodkowie zamieszkiwali zaklęte tereny wielkiego pyryjskiego Lasu Erinthia. Ziemie te rozkwitły i przez długi czas były domem Królestwa Pyrii.

Wielki Las Erinthia jest rozległy i graniczy z wieloma osadami, wliczając w to te należące do ludzi.

To co, dacie się namówić studiu Intrepid na wypróbowanie Ashes of Creation: Apocalypse?

Poprzedni artykułFlotsam, czyli zbudujcie miasto z pływających śmieci
Następny artykułDaybreak Games: kolejna runda zwolnień