Jeśli przegapiliście grudniowe beta testy Ashes of Creation Apocalypse, czyli trybu Battle Royale w klimacie fantasy, to macie kolejną szansę by wypróbować ten tytuł.

Apocalypse to obecnie samodzielna gra stworzona na bazie MMORPG Ashes of Creation. Pierwotnie jednak tryb ten został zaprojektowany jako szybki sposób na testowanie walki, jednakże  grudniu udostępniono go po raz pierwszy za darmo wszystkim zainteresowanym osobom.

Wczoraj wieczór rozpoczęły się kolejne otwarte beta testy Ashes of Creation Apocalypse i potrwać one mają do poniedziałku rano (07:00). W planach twórców jest przetestowanie logowania do gry, ściągania plików, dołączania do meczy, balansu w walce oraz meczy solo i drużynowych.

Jeśli jesteście zainteresowani wypróbowaniem tej gry, to więcej informacji na temat otwartych beta testów uzyskacie tutaj, a klienta gry – po zarejestrowaniu, ściągniecie z tego miejsca.

Ponadto studio Intrepid zapowiedziało, że już niedługo do Ashes of Creation Apocalypse zawita tryb oblężeń i do dyspozycji graczy oddane zostaną dwie mapy, machiny oblężnicze (balisty, katapulty, trebusze i tarany) oraz nowe klasy.

Docelowo w świecie Ashes of Creation (MMORPG) znaleźć się ma pięć olbrzymich zamków i jest bardzo prawdopodobne, że udostępnione one zostaną także w Apocalypse. Na starcie trybu do dyspozycji graczy oddane jednak zostaną dwie mapy: stworzony przez krasnoludy zamek położony na klifie, pod którym znajdują się liczne tunele, a także pustynny zamek Aelan, stworzony przez ludzi.

Jeśli chodzi o klasy, to użytkownicy trybu oblężenie w Ashes of Creation Apocalypse, wybrać będą mogli jedną z sześciu ról.

Klasy stworzone z myślą o zadawaniu obrażeń to Archwizard (obrażenia obszarowe, ogień i teleport) oraz Hawkeye (chwytak pomagający przy pokonywaniu wysokich murów, łuk z naprowadzanymi strzałami). Wojownicy to Guardian (taunty obszarowe, mobilna osłona i dużo HP) oraz Weapon Master (skoki, obrażenia obszarowe). Osoby wolące klasy wspomagające wybrać mogą High Priest (obszarowa odnowa punktów życia) lub Engineer (odnowa many i pancerzy).

Na tę chwilę nie podano informacji, kiedy dokładnie tryb Oblężenie udostępniony zostanie w Ashes of Creation Apocalypse.

ŹRÓDŁOStream, strona oficjalna
Poprzedni artykułRing of Elysium zapowiada gorący Sezon 2 i nową mapę
Następny artykułMapleStory 2 dodaje nowe wyzwania solo i rajdowe