MapleStory 2 doczekało się kolejnej dużej aktualizacji w tym tygodniu. Do gry trafiła druga część darmowego rozszerzenia Skybound, a wraz z nią nowa instancja rajdowa oraz wyposażenie na poziomie legendarnym.

Aktualizacja ta dodała między innymi instancje dla jednej osoby na poziomie trudnym – Fortress Rumble, dostępne dla graczy, którzy osiągnęli w rozszerzeniu Skybound reputację na poziomie „Trusted” z pięcioma dostępnymi frakcjami.

Prócz tego do MapleStory 2 dodano kolejną instancję rajdową – Wrath of Infernog Chaos Raid, do której wejść mogą postacie na minimalnym poziomie 50 i mające GS 9000. Osoby, które ukończą napotkane tu wyzwania otrzymają w nagrodę legendarną biżuterię i mają szansę zdobyć chowańca do walki – Infernog.

Ponadto twórcy gry usprawnili wygląd interfejsu związanego z housingiem oraz dodali mnóstwo interesujących wydarzeń okresowych, za uczestnictwo w których można zdobyć interesujące nagrody – wliczając to Czerwoną Wróżkę jako wierzchowca!

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułOtwarte beta testy Ashes of Creation Apocalypse i zapowiedź oblężeń oraz nowych klas
Następny artykułFortnite Battle Royale dodaje aktywator lotni i rewolwer z lunetą, farma i mroźna forteca w trybie kreatywnym