Nie ma w tej chwili chyba studia, które nie chciałoby uszczknąć co nieco z uwielbianego przez wielu gatunku Battle Royale. Do grona tego dołącza także i studio Intrepid, twórcy ciekawie zapowiadającego się MMORPG Ashes of Creation, którym to w 2016 roku udało się zebrać na Kickstarter ponad 3 miliony dolarów.

Oczywiście fundusze zebrane były na tworzenie MMORPG, nie na tryb Battle Royale…

Walcz o przetrwanie lub zgiń próbując.

Apocalypse to samodzielny prequel do epickiego Ashes of Creation, który jest poligonem doświadczalnym dla nowych systemów i treści, jakie pojawią się w tym MMORPG, a także wyjątkową grą akcji opartą na zasadzie ostatni-człowiek-zwycięża, gdzie króluje magia, stal i chaos.

Ashes of Creation: Apocalypse to darmowa gra fantasy, w której nie ma dwóch takich samych bitew.

Otwarte beta testy Ashes of Creation: Apocalypse [strona oficjalna] ruszają już 18 grudnia i do dyspozycji użytkowników oddany wówczas zostanie pełnowartościowy tryb Battle Royale, gdzie setka graczy walczyć będzie o zwycięstwo, posługując się przy tym bronią i magią.

Po premierze do gry dodane zostaną inne unikalne tryby, takie chociażby jak kooperacyjny tryb obrony przed hordą demonów, czy też 200-osobowe walki o zamek.

I co sądzicie o tym pomyśle? Zagracie w AoC: Apocalypse?

PRZEZMassivelyOP
ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułJourney to Savage Planet dla fanów eksploracji
Następny artykułConan Exiles: Parapetówka u Ragiego, czyli wielkie otwarcie fortecy na Grzbiecie Pękniętego Żelaza
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Hary0n

Ja na pewno zagram!