Pokryte śniegiem Vikendi jest już od jakiegoś czasu dostępne  w PlayersUnknown’s Battlegrounds, ale już niedługo na serwery trafi kilka nowości, które z pewnością przypadną do gustu fanom tej produkcji.

Jedną z najważniejszych zmian jest z pewnością dodanie nowego ustawienia pogody na Vikendi – Blask Księżyca. A jeśli martwicie się o widoczność podczas walk, to wielki świecący księżyc i jasna zorza polarna Wam w tym pomogą.

Vikendi otrzyma także nowy pojazd – motocykl śnieżny, który zastąpi zwykły motocykl. Jest on szybszy i zwrotniejszy niż skuter śnieżny, ale o wiele mniej wytrzymały i łatwiejszy do zniszczenia.

Nowy pistolet maszynowy Bizon, pojawiać się będzie na Vikendi i Erangel, ale z powodu braku chwytów i większych magazynków, może nie być dobra bronią przy dłuższych potyczkach.

Kolejną nowością jest celownik skośny. Celownik ten może zostać dołączony do broni z dodatkowym slotem, takich jak karabiny szturmowe, wyborowe, snajperki, strzelba S12K, a także pistolety maszynowe, wliczając w to wyżej wymieniony Bizon. Dodanie tego narzędzia do gry, rozwiązuje poniekąd problemy związane z posiadaniem jedynie lunety przeznaczonej do walki na dalszym zasięgu.

Prócz tego na serwer testowy trafiły zmiany związane z ilością przedmiotów pojawiających się na Vikendi. Gracze zobaczą mniej pistoletów maszynowych, ale za to więcej karabinów szturmowych. Zmniejszono także ilość dostępnych karabinów wyborowych, dodatków do karabinów snajperskich oraz hełmów i pancerzy z poziomu 3.  Zwiększono natomiast ilość lunet x4 i plecaków.

Zmiany te dostępne są już na serwerze testowym Playerunknown’s Battlegrounds i na razie nie wiemy, kiedy trafią na serwery Live. Pełna listę nowości oraz poprawek znajdziecie w tym miejscu.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułDebiut Subnautica: Below Zero we wczesnym dostępie już za kilka dni!
Następny artykułFortnite Battle Royale dodaje Schładzacz, baza arktyczna w trybie kreatywnym