Subnautica: Below Zero to kontynuacja wydanego w zeszłym roku, wyjątkowego podwodnego survivala, której akcja osadzona została na tej samej planecie, ale w innym regionie i po wydarzeniach znanych nam z pierwszej odsłony serii.

Subnautica zadebiutowała we wczesnym dostępie na Steam w 2014 roku i twórcy potrzebowali czterech lat, by ostatecznie wydać tę grę w styczniu 2018. Jednak warto było  czekać tak długo na premierę.

Subnautica: Below Zero będzie podążać podobną ścieżką i nawet sami autorzy przyznają, że na obecnym etapie gra jest daleka od skończenia, pełna błędów, z kiepską optymalizacją oraz brakuje jej wielu funkcji. Dlaczego więc decyzja o wydaniu we wczesnym dostępie już teraz? Developerzy przyznają, że ich gry są znacznie lepsze, gdy tworzone są przy współudziale graczy.

Jeśli więc chcielibyście pomóc pomóc w tworzeniu kolejnej odsłony Subnautica, to będziecie mogli to robić już od przyszłego tygodnia.

Studiu Unknown Worlds Entertainment ogłosiła iż Subnautica: Below Zero zadebiutuje już 30 stycznia we wczesnym dostępie na Steam, Epic Games i Dicord. Tego samego dnia, na godzinę 19:00 czasu polskiego, zapowiedziano stream podczas którego zaprezentowany zostanie oficjalny zwiastun, a do tego będziemy mogli posłuchać co do powiedzenia o grze mają developerzy.

Poniżej zamieszczam kilka prac koncepcyjnych, zdjęć oraz kilka pierwszych minut rozgrywki. Jeśli wolicie niespodzianki i nie chcecie spoilerów, to ich nie oglądajcie.

Pamiętajcie jednak, że to dopiero początek prac nad Subnautica: Below Zero i ostateczna wersja może znacznie się różnić, od tej w którą będziemy mogli zagrać już za kilka dni.


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554