Kiedy w zeszłym tygodniu studio Respawn Entertainment znienacka zapowiedziało – i bez zbędnych marketingowych ceregieli, jednocześnie udostępniło darmową strzelankę battle royale Apex Legends, chyba nikt się nie spodziewał, że tytuł ten tak szybko zyska popularność.

25 milionów graczy w tydzień! To naprawdę wspaniały wynik.

Oczywiście zapaleni fani Titanfall 2 byli nieco rozczarowani tym, że w nowej strzelance brakuje niektórych aspektów z dotychczasowych gier Titanfall, takich chociażby jak tytany, czy też możliwości biegania po ścianach. Nie wspominam już o obawach związanych z odciągnięciem resztki graczy z Titanfall 2 i ostatecznym upadkiem tej gry.

Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna.

Okazuje się bowiem, że podczas ostatniego weekendu liczba graczy w Titanfall 2, na wszystkich platformach, znacznie wzrosła.

Do niedawna ilość graczy na PC nie przekraczała 1500 osób, natomiast na PS4 i Xbox One utrzymywała się w granicach 2 tysięcy. W miniony weekend liczby te skoczyły do 3.500 na PC, 5.000 na PS4 i ponad 10.000 na Xbox One!

Nie wiadomo jak długo się ten trend utrzyma, ale jedno jest pewne: jeśli kiedykolwiek myśleliście o wypróbowaniu Titanfall 2 lub też powrocie do tej gry, to teraz jest na to odpowiednia chwila.

Powiem Wam uczciwie, że rozgrywka w Titanfall 2 jest naprawdę niesamowita i niepowtarzalna. Kampania podobno jest najlepsza wśród wszystkich dostępnych strzelanek na rynku. (Niestety, do tej pory jej nie ukończyłam – brak czasu, ale chyba w końcu przysiądę i ja skończę.)

A do tego, jeśli planujecie grać w Apex Legends, to jest to doskonały poligon doświadczalny. Praktycznie każda broń z tego popularnego obecnie battle royale jest dostępna w Titanfall 2, a do tego już teraz możecie wypróbować te, które z pewnością zostaną dodane w przyszłości.

Obejrzyjcie zwiastun oraz moje zdjęcia i logujcie się do gry! Czas przywołać swojego tytana 😀

ŹRÓDŁOResetera
Poprzedni artykułOtwarte beta testy The Division 2 dopiero w marcu, ostatnia szansa na unikalne nagrody
Następny artykułFortnite Battle Royale wprowadza Karabin Piechoty, przywraca funkcję podarunków
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
WujeQ

Fabuła T2 jest tak zarąbista że wciągneła mnie i ukończyłem ją przy jednym posiedzeniu, do 6 rano.

Hary0n

Wszyscy zwyczajnie chcą wskoczyć w kawał mecha czekając na Anthem!