25 milionów graczy w tydzień – taką liczbą pochwaliła się ostatnio ekipa Apex Legends. Przy tej ilości graczy w tak krótkim czasie, nie ma się też co dziwić, że pojawiło się wiele różnych problemów, błędów i exploitów.

Oczywiście studio Respawn Entertainment pracuje nad ich rozwiązaniem, a wszystkie zgłaszane problemy są sprawdzane przez wyznaczony zespół, który by móc je naprawić, wpierw musi je wpierw odtworzyć. Następnie ustalane są priorytety, zadania naprawcze są planowane i przypasowywane do odpowiednich programistów, – a to wszystko oznacza, iż należy się uzbroić w cierpliwość.

Gracze mogą w tym pomóc, przysyłając twórcom nagrania i opisy napotkanych błędów, co z pewnością przyspieszy ich cykl naprawczy. By to zrobić, skorzystajcie z tego linka.

Wielka popularność przyciągnęła niestety do gry także i inny rodzaj użytkowników: oszustów. Do dnia dzisiejszego autorzy zbanowali ponad 16.000 kont, a to dopiero początek walki. Dlatego też, jeśli spotkacie jakiegoś na swojej drodze, to wyślijcie nagranie korzystając z tego formularza.

Twórcy planują także ulepszyć komunikację ze społecznością gry. W planach jest między innymi więcej listów developerskich – począwszy od wtorku, w których dzielić się będą ważnymi informacjami na temat Apex Legends, a także odpowiadać na pytania graczy. Prócz tego w ich biurze powstaje obecnie studio livestreamowe i pierwsze programy na żywo z developerami w roli głównej, pojawią się już pod koniec lutego.

Poprzedni artykułFallout 76: Co do diabła się tutaj wydarzyło?!
Następny artykułConan Exiles: mod The Age of Calamitous
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Po tym wszystkim co się dzieje jestem juz teraz na 100% przekonany ze nie byli przygotowani na taki napływ graczy. Teraz w panice planują wszystko czego nie zaplanowali mysląc ze gra będzie niewypałem 😀