Czy uwierzycie, że Black Desert Online świętuje już trzy lata od momentu premiery na Zachodzie? Muszę powiedzieć, że ten czas zleciał naprawdę szybko.

Oczywiście by to uczcić, Kakao Games oraz Pearl Abyss uruchomili kilka specjalnych wydarzeń, podczas których można zdobyć unikalne nagrody. Co ciekawe, to eventy te pokrywają się także z premierą trybu battle royale – Shadow Arena, który to opuszcza dzisiaj wczesny dostęp.

Shadow Arena różni się od innych gier tego gatunku, takich jak PUBG, czy też Fortnite, ponieważ by pokonać przeciwników, gracze podczas walk używają nie tylko broni, ale także i umiejętności magicznych. Każda dostępna klasa ma swój unikalny zestaw umiejętności i broni, dzięki czemu każdy mecz różni się od poprzedniego, a sama rozgrywka jest naprawdę emocjonująca. Ponadto na arenie, prócz innych graczy, można się natknąć także na bossy i inne silne potwory, po zabiciu których zdobyć można zaawansowany ekwipunek.

By uczcić trzecią rocznicę Black Desert Online na Zachodzie, do 13 marca można za darmo wypróbować tryb Shadow Arena, a w nagrodę za zabicie pięciu przeciwników, Kakao Games rozdaje kopię gry. Nowi gracze mogą założyć darmowe konto, ale można też wejść do gry z istniejącym już kontem (nawet jeśli okres próbny już się zakończył).

Prócz tego zarówno nowi, jak i powracający gracze, mogą z łatwością zdobyć broń +15 Cliff, a nagrodą za codzienne logowanie się do gry w najbliższym czasie, jest piękny wierzchowiec z poziomu 8.

Poprzedni artykułThe Elder Scrolls Online udostępnia Wrathstone, zmiany rasowe oraz przewodnik po strefach
Następny artykułPUBG na PS4 otrzymuje limitowane skórki z Horizon Zero Dawn
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Szubert

Koń T8 nie cieszy jak się ma już pegaza z najlepszym zestawem skilli 🙂