Studio PUBG Corp. zapowiedziało pojawienie się w PlayerUnknown’s Battlegrounds dwóch ikonicznych postaci filmowych z uniwersum DC Comics: Harley Quinn i Joker.

To wszystko co wiemy na ten moment, ale możemy się domyślać iż chodzi o przedmioty kosmetyczne. Niestety nie wiemy czy będą one do zdobycia w czasie jakiegoś specjalnego wydarzenia, czy też trzeba będzie je zakupić.

Prócz tego, twórcy gry ogłosili rozpoczęcie sezonu inauguracyjnego, który zakończy się globalnymi mistrzostwami PlayerUnknown’s Battlegrounds. Dziewięć regionów składających się z lokalnych drużyn będzie walczyć, aby osiągnąć tytuł mistrzów świata na zakończenie sezonu i zarazem stać się najlepszą drużyną PUBG na świecie.

Począwszy od stycznia, sezon 2019 będzie miał trzy etapy. Każdy etap będzie miał ten sam harmonogram co ligi regionalne, zaczynając i kończąc się w tych samych terminach. Po zakończeniu pierwszego i drugiego etapu, najlepsze drużyny z każdego regionu będą konkurować w wydarzeniach globalnych organizowanych przez partnerów, a następnie w globalnych All-Star Games. Pod koniec trzeciego etapu, drużyny które osiągnęły najlepsze wyniki podczas całego sezonu będą uczestniczyć w Global Championship.

Drużyny, którym uda się przetrwać będą miały szansę na zgarnięcie swojej części puli nagród, która wynosi 2 000 000 dolarów, i tym samym ukoronować swoje osiągnięcia tytułem najlepszych graczy PUBG na świecie.

Więcej szczegółów na temat Global Championship znajdziecie tutaj.

Poprzedni artykułARK: Exctinction już dostępne, darmowy weekend w Survival Evolved
Następny artykułFuncom pracuje nad kilkoma grami, dwie z nich w świecie Conana Barbarzyńcy
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Hary0n

Bolesny zwiastun, jak sprzed 10 lat.

Marcin Rozciecha

Gameplay też 😀