Kilkanaście godzin temu wystartował Sezon 3 w H1Z1 na PlayStation 4, a wraz z nim nowe darmowe rozszerzenia zatytułowane „Beyond Royale”, które między innymi dodało dwa nowe tryby rozgrywki: Deathmatch i Training Grounds.

Prócz tego fani tej wersji H1Z1 otrzymali dostęp do rankingów, nowej przepustki sezonowej wypełnionej atrakcyjnymi nagrodami oraz nowej waluty. Sezon 3 na PS4 ma potrwać do 16 maja 2019.

TRYB DEATHMATCH

Tryb ten został zaprojektowany z myślą o użytkownikach konsoli i łączy w sobie szalone tempo, wysoka adrenalinę oraz natychmiastową gratyfikację tradycyjnego trybu Deathmatch. Mecze oferują natychmiastowe odrodzenie, nieograniczoną liczbę żyć i trwają maksymalnie 15 minut lub do czasu gdy jeden z graczy zdobędzie 25 zabójstw.

W każdym meczu zagrać może 50 graczy, którzy lądują na jednej z trzech minimap, z których każda oferuje odmienną różnorodność terenu. Gracze są w pełni wyposażeni w podstawowy pancerz i zbroję oraz trzy bronie startowe: bliskiego zasięgu (strzelba lub SMG), średniego zasięgu (karabin) i dalekiego zasięgu (snajperka). A jeśli zestaw ten nie jest tym wymarzonym, to łupy uzyskane po zabiciu przeciwników, mogą pomóc w uzyskaniu wymarzonego zestawu.

Tryb ten oferuje także unikalne wyzwania do Przepustki Sezonowej nagradzające punktami doświadczenia oraz innymi nagrodami.

TRYB TRENINGOWY

Training Grounds to teren wyposażony w strzelnicę, gdzie gracze mogą doskonalić swoej umiejętności strzeleckie oraz opanować posługiwanie się poszczególnymi borniami, jak i granatami.

PRZEPUSTKA SEZONOWA

Przepustka Bojowa na Sezon 3 jest największą oferowana dotychczas przez twórców i umożliwia graczom odblokowanie 100 poziomów wypełnionych nagrodami:

  • 4 pełne zestawy wyposażenia ( Vandal, Warden, La Poliziotta oraz Heist);
  • nowy typ nagród (ikony profilowe, tła i ramki);
  • nowe skórki na broń, pojazdy i inne przedmioty kosmetyczne;
  • nowa emotka.

Podobnie do wcześniejszych Battle Pass, także i ta oferuje część nagród za darmowo, ale znacząca ich część dostępna jest po zakupie przepustki premium:

  • Premium Battle Pass (1000 Koron)
  • Premium Battle Pass + odblokowanych 30 poziomów (5500 4400 Koron przez określony czas)
  • Premium Battle Pass z odblokowanymi wszystkimi poziomami (16000 Koron, ale w tej chwili w promocji jedynie 9600 Koron)

Ponadto, odblokowując wszystkie poziomy przepustki Premium, gracze otrzymują także w nagrodę łącznie 1290 Koron!

SKRZYNKA MASTER

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu, w H1z1 na PS4 pojawił się także nowy rodzaj nagród: Master’s Coin. Monety te można zdobyć odblokowując kolejne poziomy w Battle Pass lub też kończąc wyzwania po odblokowaniu wszystkich poziomów w przepustce sezonowej.

Monety te można wykorzystać do zdobycia ekskluzywnych przedmiotów z MarketPlace lub też zakup Master’s Crate, w których znaleźć można unikalne rzeczy:

  • 3 kompletne stroje (Hazmat, Honor i Fire Brigade)
  • nowe skórki na borń, pojazdy i spadochron;
  • nową emotkę.

DZIENNE NAGRODY

Od dzisiaj gracze H1Z1 na PS4 mogą zdobywać także nagrody za codzienne logowanie się do gry, a wśród nich znajdują się unikalne skórki, punkty doświadczenia, waluta oraz strój Viking (widoczny poniżej).

Dodatkowo, każda osoba, która rozegrała chociaż jeden mecz w H1Z1 na PS4 przed rozpoczęciem Sezonu 3, otrzyma w ramach podziękowania skórką Shadow Riot na strzelbę.

RANKINGI

Począwszy od Sezonu 3, nowy system rankingowy pozwoli dynamicznie śledzić statystyki i wyniki graczy w każdym trybie gry royale: solo, duety i piątki (FFA Deathmatch początkowo będzie trybem nierankingowym).

W grze dostępnych będzie 6 rang (brąz, srebro, zloto, platyna, diament i mistrz), każda podzielona na trzy poziomy, a pierwsze wyniki pojawią się dopiero po rozegraniu 5 meczy w danym trybie.

Prócz tego użytkownicy H1Z1 na PS4 będą mogli zakupić w Playstation Store nowe pakiety: The X-Con Pack oraz Escape Pack, a posiadacze subskrypcji PS Plus mogą za darmo odblokować Bandit Pack.

To co – macie zamiar zagrać w tym sezonie w H1Z1?

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułThe Division 2 pokazuje endgame: frakcję Czarne Kły
Następny artykułConan Exiles: Już dzisiaj ruszamy z nowym polskim serwerem [PL] Turbogroszkowo Wyklęte!