Pamiętacie jeszcze o Tencent’owskim Battle Royale Europa, którego nazwę z czasem zmieniono na Ring of Elysium? Gra ta zadebiutowała na Steam pod koniec września, ale z powodu przepisów prawnych, jej europejska premiera została opóźniona.

Osoby zainteresowane tym tytułem znalazły oczywiście w między czasie sposób, by obejść tę blokadę regionalną i mogły w nią grać, ale nadciąga koniec ograniczeń.

Oficjalna premiera Ring of Elysium w Europie zapowiedziana została na piątek, 23 listopada, ale już od dzisiaj można ją już pobrać i grać na serwerach NA. Serwery europejskie wystartują jutro, jednakże osoby grające wcześniej nie stracą postępów na koncie, wliczając w to zdobyte lub zakupione przedmioty kosmetyczne.

We wczesnej wersji gry (zwanej wówczas Europa), było widać iż ekipa pracująca nad Ring of Elysium wzoruje się na PlayerUnknown’s Battlegrounds, ale z czasem wprowadzono kilka interesujących zmian. Po pierwsze większość elementów otoczenia jest zniszczalna, dzięki czemu można pozbyć się osłon za którymi ukrywają się przeciwnicy. Prócz tego akcję gry osadzono w terenie górskim, pokrytym śniegiem oraz dodano dynamiczny system pogodowy. Podczas rozgrywki gracze mogą korzystać także z takich pojazdów jak deski snowboardowe, czy też lotnie, a do tego wspinać się po ścianach górskich.

Dzisiejsza aktualizacja Ring of Elysium, prócz zdjęcia blokady regionalnej, wprowadza także program polecający, wydarzenie specjalne związane ze Świętem Dziękczynienia oraz wiele poprawek i usprawnień.

Dzięki programowi polecającemu (Refer-a-Friend) gracze zdobyć będą mogli unikalne nagrody kosmetyczne oraz walutę wirtualną E-Points. By z niego skorzystać wystarczy zalogować się do gry i w ciągu dwóch godzin kliknąć w przycisk tworzący link referencyjny.

Jeśli chodzi o wydarzenie specjalne związane ze Świętem Dziękczynienia to logując się do gry w dniach od 22 do 28 listopada, gracze otrzymywać będą losowe nagrody. Wśród nich znaleźć będzie można punkty doświadczenia oraz unikalne przedmioty kosmetyczne.

Prócz tego na mapie znaleźć będzie można wiele świątecznych niespodzianek, a do tego udostępnione zostaną nowe specjalne wyzwania nagradzające dodatkowymi punktami doświadczenia.

A tymczasem 6 listopada wystartował Sezon 1 w Ring of Elysium, a wraz z nim udostępniono przepustkę sezonową, gdzie wraz z każdym kolejnym poziomem, gracze otrzymują unikalne nagrody.

To kto z Was ma w planach wypróbować tego darmowego Battle Royale?

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułMiscreated zapowiada grudniową premierę i mnóstwo nowości
Następny artykułConan Exiles zapowiada zmiany w łukach, dodaje katanę i samodzielny serwer testowy
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
UltrasWorldPL

Ja!

Daniel Dieselowski

Drewniane plotki nie sa zniszczalne xD