Ubisoft opublikował nowy zwiastun strzelanki The Division 2, tym razem koncentrujący się na tak zwanym „endgame„, czyli wyzwań czekających na graczy po osiągnięciu maksymalnego poziomu i ukończeniu kampanii fabularnej.

Zgodnie z zapowiedziami Ubisoftu, już w momencie premiery, do dyspozycji graczy oddany zostanie mocno rozbudowany endgame, tak by zaoferować graczom jak najwięcej rozrywki i wyzwań.

Największe wyzwanie ma stanowić nowa frakcja – Czarne Kły. Będzie to profesjonalnie szkolona, silnie uzbrojona, korzystająca z zaawansowanej technologii i bezwzględna armia najemników, której zadaniem jest wyeliminować ostatnich obrońców Waszyngtonu.

Tytuł ten będzie można wypróbować jeszcze przed zapowiedzianą na 15 marca premierą, gdyż na początek marca zapowiedziano otwarte beta testy dostępne dla wszystkich zainteresowanych osób.

Tymczasem, część osób zaproszona została do trwających obecnie technicznych testów The Division 2, by jeszcze przed rozpoczęciem otwartej beta, wypróbować poprawki wprowadzone do gry na podstawie opinii uczestników zamkniętych beta testów.

Poprzedni artykułKlasa Ranger na najnowszym zwiastunie Bless Unleashed
Następny artykułSezon 3 w H1Z1 na PS4 już dostępny: deathmatch, ranking i inne nowości
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Edge

Jeśli się nie mylę, to część z prezentowanych funkcji była już dostępna podczas pierwszej Bety :p Nie zmienia to faktu że super sprawa i fajna prezentacja. Gra kupiona, teraz czekać na otwartą żeby przekonać znajomych 😀