Zamieszanie wokół survivalu Scum już nieco ucichło, ale prace nad jej rozwojem nie zwalniają. I nie ma co się temu dziwić, zważywszy na to jak dobrze się ta gra sprzedała po premierze.

W najnowszym dzienniku developerskim autorzy dzielą się postępem prac nad nowościami, jakie w przyszłości trafią do gry.

Kolejna aktualizacja do Scum doda dwie nowe bronie, ale już teraz twórcy pracują nad strzelbą DT11. Prócz tego do gry zawita także mordercza gwoździarka, czyli narzędzie i broń w jednym opakowaniu, piekielnie ostra kosa oraz kusza.

Autorzy pracują także nad usprawnieniem systemu prowadzenie pojazdów i w planach mają między innymi wprowadzenie specjalnych umiejętności, ulepszenie systemu obrażeń, dodanie możliwości zablokowania dostępu do samochodu, jak włamania się do niego. Prócz tego w Scum pojawi się nowy pojazd: półciężarówka.

Trwają także prace nad kolejnymi nowymi lokacjami. Spora ilość graczy jest już zmęczona małymi urokliwymi wioskami, dlatego też rozpoczęto prace nad miastem, a w szczególności obiektami, które je wypełnią.

Ponadto już niedługo użytkownicy będą mogli zwiedzać opuszczoną kopalnię, zbierać surowce w kamieniołomie, a także polować na małe zwierzęta używając specjalnie w tym celu skonstruowanych pułapek.

Poprzedni artykułApex Legends nie zwalnia tempa i przyciąga kolejne miliony graczy
Następny artykułGreen Hell wprowadza rozszerzenie bojowe i zarabia sporo kasy