Mityczne bestie, zaginione pokolenie zwiadowców i najmocniejsze trunki w tej części pustkowia. Studio Bethesda Softworks udostępniło wczoraj pierwszą część darmowego rozszerzenia Dzikie Appalachy w Fallout 76, a wraz z nią nowy system rzemieślniczy (bimbrownictwo) oraz zadania.

To jednak nie koniec zabawy, bo nowości związane z tym rozszerzeniem wprowadzane będą w regularnych odstępach aż do maja i zgodnie z opublikowanym harmonogramem, będzie się działo…

  • Nowe wydarzenie sezonowe: Parada Fasnacht (od 19 marca) – Odpędź Dziadka Zimę i przyspiesz nadejście wiosny podczas pradawnego święta Fasnacht! Dołącz do obchodów i zalicz to nowe, ograniczone czasowo wydarzenie, aby zdobyć niepowtarzalne nagrody w postaci fasnachtowych masek.
  • Nowy tryb gry: Przetrwanie (od 26 marca) – Ten zupełnie nowy tryb gry wprowadza rozgrywkę PvP o wyższą stawkę z mniejszą liczbą ograniczeń, lepszymi nagrodami i nowymi wyzwaniami. Do tego cała oryginalna zawartość z trybu przygody!
  • Nowe funkcje: C.A.M.P., dekoracje, sprzedaż pomiędzy graczami, funkcjonalny aparat fotograficzny (od kwietnia 2019) – Używaj przedmiotów ze swojej skrytki, aby udekorować C.A.M.P. Konstruuj automaty, oznaczaj przedmioty na sprzedaż i kontynuuj przygody w Appalachach, robiąc szalone i przepiękne zdjęcia z użyciem nowego, funkcjonalnego aparatu fotograficznego. Automaty wszystko załatwią za ciebie, ty musisz jedynie przeliczyć zarobione kapsle.
  • Nowe zadania: Straszna strzyża! (od 9 kwietnia) – Rusz z krypty na kryptydy, badając sekrety Appalachów w nowej serii zadań i starć, w których nareszcie dowiemy się, które potwory są prawdziwe, a które nie.
  • Nowe zadania: Zawsze wzwyż (od 7 maja)- Ruszaj w najgłębsze leśne ostępy z nowym wątkiem fabularnym o legendarnych skautach-pionierach. Zgarniaj odznaki za osiągnięcia, zdobywaj kolejne stopnie i zyskaj niezwykle użyteczny modyfikowany plecak.
  • Nowe funkcje: Legendarny handlarz i przetwarzanie (maj 2019) – Znajdź tajemniczego dostawcę i wymień lub przetwórz niepotrzebne legendarne przedmioty na nowy legendarny sprzęt. Za każdą gwiazdkę na legendarnym przedmiocie, który przetwarzasz, zwiększasz swoje szanse na zyskanie legendarnej broni czy wymarzonego pancerza.

A jak to wszystko będzie wyglądać, możecie zobaczyć na najnowszym zwiastunie.

Narzekajcie ile chcecie, ale twórcy naprawdę mocno pracują nad ulepszeniem Fallout 76 i gra ta coraz bardziej zaczyna przypominać pełnoprawne MMO. Tylko czatu globalnego brakuje, ale mam nadzieję, że to się w przyszłości zmieni.

Poprzedni artykułZ1 Battle Royale ulepsza animacje skoku, Jace Hall odchodzi z zespołu
Następny artykułArcheAge dodaje nowe wyzwania, ulepsza Czerwonego Smoka i asortyment handlarzy
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Szubert

Podziemia wyglądają ekstra. Jaram się. Za to sprawy kosmetyczne, maski itp. to nie moja bajka. Mam maskowanie leśne na T-60 i chrom na minigun’ie tylko dlatego że się atomy same uzbierały.