Może i nieco ucichło wokół przepięknie wyglądającego survivalowego sandboxa Outpost Zero, ale to wcale nie znaczy, że studio Symmetric Games się poddało. Wręcz przeciwnie, ostatni rok przyniósł sporo pozytywnych zmian.

W Outpost Zero gracz wciela się w Nadzorcę SI wysłanego z Ziemi, któremu powierzono przyszłość ludzkości. Naszym zadaniem jest stworzenie przyjaznego środowiska przygotowanego na przyjęcie nadciągających kolonistów, chcących uciec z umierającej planety. Oznacza to, że musimy przekształcić tę wrogę planetę w kwitnącą kolonię wypełnioną zadowolonymi ze swego istnienia robotami, stworzyć stabilną gospodarkę, placówki górnicze oraz w pełni zautomatyzowane łańcuchy dostaw.

W ostatnich miesiącach twórcy wprowadzili do gry mnóstwo nowości: drony obronne, pojazdy (motocykle odrzutowe i pojazdy latające), wiele nowych elementów konstrukcyjnych, czat głosowy, bazy  piratów oraz ich ataki na inne struktury oraz graczy, nowy system umiejętności, nagrody za dzienne logowanie oraz automatyczne wytwarzanie przedmiotów. Prócz tego studio zmieniło wersję silnika Unreal na 4.19, wprowadziło multum usprawnień w rozgrywce oraz ulepszyło wydajność i zoptymalizowało wiele aspektów gry.

Jeśli chcielibyście wypróbować ten tytuł oraz wprowadzone zmiany, to teraz macie świetną okazję. Do czwartku, 25 lipca, możecie zagrać w Outpost Zero za darmo, a do tego zakupić go w cenie obniżonej o 30%.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułFear the Night opuszcza (przedwcześnie) wczesny dostęp
Następny artykułThe Division 2: Czym są Ekspedycje, czyli o tym co nas czeka na Uniwersytecie Kenly’ego