Pamiętacie jeszcze cudowanie wyglądającą na zwiastunach oraz bardzo interesująco zapowiadającą się strzelankę z gatunku battle royale – Mavericks: Proving Grounds? Miała ona oferować ciekawe rozwiązania, jak tropienie przeciwników po śladach i z czasem ewoluować w MMOFPS, gdzie walczyłoby nawet 1000 osób.

No cóż, jeśli czekaliście na ten tytuł, to możecie chyba już o nim zapomnieć…

Tak naprawdę to od kilku dni zbierałam się by napisać o trwających alpha testach, które to ruszyły zaledwie 25 lipca, a zamiast tego napiszę o fiasku tego przedsięwzięcia.

Portal GIBiz odnotował, że na oficjalnej stronie studia Automaton Games pojawiła się adnotacja informująca o tym, że firmą zarządza obecnie dwóch administratorów upadłościowych, którzy odpowiadają także za jej likwidację.

Informujemy, że z powodu niewystarczającego finansowania, prace nad Mavericks: Proving Grounds zostały anulowane. Administratorzy spółki są w trakcie rozmów obejmujących sprzedaż licencji na grę Deceit, więc nie będzie żadnych zmian w jej działaniu.

Alpha testy MMO battle royale Maverics zostały anulowane, ponieważ firma ogłosiła bankructwo.

Jeszcze do 20 lipca można było zakupić pakiety fundatorów umożliwiające dostęp do alpha testów, a do tego studio miało sporą prezentację na E3 oraz prowadziło aktywny nabór programistów. Wydawało się, że wszystko jest w porządku, więc co poszło nie tak? Czyżby zbyt małe zainteresowanie kolejnym battle royalem?


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554