Wczoraj ruszyła druga faza beta testów kolejnego wschodniego MMORPG, które ma nadzieję podbić serca graczy z Zachodu – Astellia Online, i zgodnie z komunikatem potrwa ona do 6 sierpnia.

W zeszłym miesiącu uczestnicy pierwszej fazy beta testów skupiali się na testowaniu rozwoju postaci, instancjach PvE oraz wydajności serwerów. Tym razem osoby, które zalogują się do gry będą mogli przetestować swoje umiejętności w walce z innymi użytkownikami, bo twórcy udostępnili strefę Avalon, która jest polem walki pomiędzy trzema rywalizującymi frakcjami, a jednocześnie znaleźć można na niej sporo wyzwań PvE.

Osoby zainteresowane przetestowaniem funkcjonowania oraz kosztami zakupu rzeczy z Cash Shop także mogą to uczynić, chociaż studio Barunson ostrzega, że to dopiero pierwsza faza testów i ostateczne wartości mogą ulec zmianie. Na ten moment uczestnicy beta testów mogą użyć jednego Gem Packa na konto, który daje walutę premium, oraz sześciu Zender Packów nagradzających tokenami lojalnościowymi.

Wygląda na to, że jak na razie w planach wydawcy jest by 1$ był wart 10 klejnotów, przy czym ceny większości strojów i wierzchowców oscylują w granicach 120-180 klejnotów, a miesiąc subskrypcji premium można zakupić za 150 klejnotów. Zgodnie ze słowami developerów Norden’s Favor (subskrypcję) będzie można po premierze także zakupić za tokeny lojalnościowe, które otrzymywać będą gracze za codzienne logowanie.

Dodatkowo developerzy dokonali kilku poprawek w systemie energii oraz rozwoju postaci, a także udostępnili zwiastun prezentujący instancje PvE oraz battleground Avalon.

PRZEZMassivelyOP
ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułThe Elder Scrolls Online: rozszerzenie Scalebreaker i aktualizacja 23 zadebiutują już w sierpniu
Następny artykułPrace nad Mavericks: Proving Grounds anulowane, studio ogłosiło bankructwo