Kolejne duże rozszerzenie do The Elder Scrolls Online, wchodzące w skład Sezonu Smoków, wraz darmową aktualizacją 23, zadebiutują już 12 sierpnia dla graczy na PC i Mac. Użytkownicy PS4 i Xbox One będą musieli poczekać do 27 sierpnia.

Rozszerzenie Scalebreaker, podobnie do Wrathstone z początku tego roku, wprowadzi do gry dwie nowe instancje grupowe wraz z nowymi wyzwaniami i opowieściami.

Pierwsza z nich to Moongrave Fane, w której to były członek Dragonguard oraz jego towarzysze wampiry schwytały smoka. Zadaniem gracza będzie infiltracja i próba ocalenia smoka przed wykorzystywaniem go jako źródło tajemnej mocy. Drugą lokacją będzie Lair of Maarselok, w której to zjednoczymy siły z leśnym duchem Seleną i stoczymy wielką bitwę ze smokiem o Elden Root.

Obie te instancje będą dostępne na poziomie normalnym, weterana oraz hardmode, a za ich ukończenie gracze otrzymają nowe potężne nagrody i przedmioty kolekcjonerskie, wliczając w to meble i nowego chowańca.

Wraz z płatnym DLC Scalebreaker do The Elder Scrolls Online wprowadzona zostanie także  aktualizacja 23. Będzie ona bezpłatna dla wszystkich użytkowników i doda między innymi nową funkcję wytwarzania wielu przedmiotów jednocześnie oraz umożliwi bidowanie na kilku handlarzy gildiowych jednocześnie. Ponadto zmieni ona i usprawni działanie kluczy Undaunted przenosząc je do zakładki walut oraz umożliwiając graczom zakup wymarzonego przez nich stylu naramienników – Monster maski nadal będzie można zdobyć tylko z instancji grupowych.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFallout 76 z nowościami: rajdy, powrót NPC i kompanionów, nowa mapa w battle royale
Następny artykułKolejne beta testy Astellia Online obejmują battlegroundy oraz sklep