Dwadzieścia pięć lat temu studio Bethesda Softworks wydało grę The Elder Scrolls: Arena, która to zapoczątkowała jedną z najbardziej lubianych serii. Aby uczcić tę okazję, ekipa The Elder Scrolls Online zaprasza wszystkich zainteresowanych do Tamriel, gdzie wczoraj udostępniono nową misję wprowadzającą do Elsweyr.

W darmowej misji prologowej, odkryjemy prawdziwe znaczenie artefaktu Wrathstone i – niestety, uwolnimy smoki na ziemiach Khajiitów. Stanie się to, co mogliśmy zobaczyć w zwiastunie zapowiadającym kolejny rozdział: Elsweyr.

By rozpocząć tę misję, należy użyć darmowy przedmiot z Crown Store – Sealed Imperial Summons, a po jej zakończeniu w nagrodę otrzymamy memento przyzywające grupę widmowych mini-smoków.

Dodatkowo, by upewnić się, że każdy chętny może wziąć udział w tym wydarzeniu, w dniach od 28 marca do 3 kwietnia, na wszystkich platformach, bramy Tamriel otwarte zostaną dla wszystkich zainteresowanych. Osoby, które zdecydują się wówczas zalogować otrzymają pełen dostęp do wersji podstawowej The Elder Scrolls Online oraz do Morrowind.

A jeśli jeszcze nie posiadacie TESO, a chcielibyście zakupić tę grę, ale z wszystkimi obecnie dostępnymi rozdziałami, to do 2 kwietnia możecie nabyć ESO: Summerset w promocyjnej cenie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o misji prologowej, promocjach i darmowym dostępie do gry, to zajrzyjcie na stronę główną The Elder Scrolls Online. Poniżej natomiast zamieszczam najnowszy zwiastun nadchodzącego rozdziału.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułPUBG świętuje dwa lata, zapowiada przepustkę Survivor 3: Wild Card oraz inne nowości
Następny artykułAlbion Online przechodzi w kwietniu na F2P
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
PolicMajster

Dodatkowo jest jeszcze dostępny stary Morrowind. Wystarczy wklepać kod w launcherze Bethesdy:TES25TH-MORROWIND.