Na dzisiaj, na godzinę 19-tą czasu polskiego, studio WildCard zapowiedziało transmisję na Twitch, podczas której studio ujawni plany dotyczące ARK: Survival Evolved. Część informacji pojawiła się już w sklepie PlayStation.

Przepustki sezonowe stały się dość popularne w ostatnim czasie i wygląda na to, że zawitaja także do świata survivali. Po Conan Exiles przyszedł czas na ARK: Survival Evolved.

Już niedługo fani tego popularnego survivala będą mogli zakupić ARK: Genesis Season Pass, która zapewni dostęp do dwóch nowych ogromnych pakietów rozszerzeń i jednego ekskluzywnego kosmetycznego zwierzaka w grze.

Pierwsze rozszerzenie udostępnione ma zostać już w grudniu, podczas gdy drugie zapowiedziane zostało na zimę 2020. Wraz z DLC gracze otrzymają dostęp do nowych środowisk zimowych oraz wulkanicznych, a także nowych zwierząt, wliczając w to wielkie jak wyspy żółwie oraz stworzenia zmieniające kształty.

ARK: Genesis doda także pierwszą mówiącą postać AI, która będzie towarzyszyła graczom w postaci towarzysza HLN-A. Human Learning Neutral Aid będzie w pełni udźwiękowionym towarzyszem, który podąża za graczem, daje mu misje oraz przedstawia historię wyspy.

I o ile pierwsza część Genesis udostępniona zostanie dopiero w grudniu, to już teraz można zakupić tę przepustkę sezonową w przedsprzedaży i od razu otrzymać dostęp do pierwszej wersji HLN-A.

Cena dla posiadaczy PlayStation ustalona została na 145 PLN, natomiast użytkownicy Steam mogą zakupić ARK: Genesis za 125 PLN.

PRZEZDzięki JXRaiv!
ŹRÓDŁOPlayStation Store.
Poprzedni artykułNowy zwiastun Ghost Recon Breakpoint prezentuje funkcje dostępne na PC
Następny artykułNowy zwiastun No Man’s Sky: Beyond jest kapitalny