Wielkimi krokami zbliżamy się do zapowiedzianych na początek września beta testów Ghost Recon  Breakpoint i październikowej premiery tej gry, więc nie ma co się dziwić, że Ubisoft zaczyna powoli budować hype wokół swojej produkcji.

W najnowszym zwiastunie kolejnej odsłony serii Ghost Recon twórcy zaprezentowali funkcje, które dostępne będą dla posiadaczy wersji na komputery osobiste. A będzie tego sporo.

Ghost Recon Breakpoint ma zaoferować ustawienia na poziomie ultra, rozdzielczość 4K, nielimitowaną ilość klatek na sekundę oraz wsparcie dla rozdziałki 21:9. Posiadacze procesorów AMD będą mogli także używać narzędzia FidelityX, które zwiększa szczegółowość obrazu, a użytkownicy Discord pełnej integracji z tą platformą. Nadal jednak nie ujawniono wymagań sprzętowych.

Premiera Ghost Recon Breakpoint zapowiedziana została na 4 października na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Jeśli jesteście fanami Ghost Recon Wildlands i nieco szybszych akcji z The Division, to produkcja ta może przypaść Wam do gustu.

Poprzedni artykułH1Z1 dodaje nową mapę, pojazdy, bronie i rusza z Sezonem 5
Następny artykułARK: Survival Evolved zapowiada dwa rozszerzenia i przepustkę sezonową
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Aniol

Nieco szybszych akcji niz w The Division? Baba jaja se robi? 🙂 Tu jest mimo wszystko trochę więcej taktyki jak to zrobić na „cichacza”. Się poważnie zastanawiam nad zainwestowaniem w tą grę po becie. Pod warunkiem że będzie grupa znajomych… inaczej to nie ma zabawy