Na przyszły tydzień studio Hello Games zapowiedziało aktualizację Beyond do No Man’s Sky, która prócz wielu mniejszych funkcji, doda także możliwość używania gogli do wirtualnej rzeczywistości oraz znacznie rozszerzy rozgrywkę sieciową.

No Man’s Sky to jedna z największych i dziwniejszych historii w branży gier z ostatnich lat. Po tragicznej premierze i mnóstwie krytyki, developerzy nie poddali się i każda kolejna aktualizacja poprawiała oraz dodawała mnóstwo nowości do tej produkcji. Właśnie dzięki tym zmianom No Man’s Sky jest obecnie bardzo wysoko oceniany przez fanów.

Po trzech latach od premiery, wygląda na to, że w końcu doczekamy się wersji, którą obiecywał kilka lat temu Sean Murray.

Zapowiedziana na 14 sierpnia darmowa aktualizacja Beyond, znacznie rozszerzy funkcje sieciowe oraz wprowadzi wiele ulepszeń społecznościowych pożądanych przez użytkowników. Zgodnie ze słowami Murraya, nie będzie to pojedyncza funkcja, ale kilka subtelniejszych zmian, które spodobają się  graczom. Jedną z nich będzie Nexus, wspólna przestrzeń dla graczy, która ma pozwolić im na zabawę nie tylko z przyjaciółmi, ale i z nieznajomymi.

Nowy zwiastun wymiata i zamieszczam go poniżej.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułARK: Survival Evolved zapowiada dwa rozszerzenia i przepustkę sezonową
Następny artykułThe Division 2: Ostatnia szansa na zdobycie karabinu egzotycznego i trofeów