Jeszcze tylko przez kilka dni użytkownicy The Division 2 mogą zdobyć atrakcyjne nagrody kosmetyczne związane z wydarzeniem Fala Upałów, a także karabin egzotyczny Diamondback oraz trofea z pierwszej ekspedycji do Kenly College.

WYDARZENIE WIZERUNKOWE: FALA UPAŁÓW

Wydarzenie wizerunkowe Fala Upałów jest jeszcze aktywne i do czwartku, 15 sierpnia, gracze The Division 2 mają szansę na zdobycie darmowe klucze otwierające specjalne zasobniki z odzieżą. Po tym czasie klucze będzie można zakupić jedynie za walutę premium, a samo wydarzenie zakończy się 22 sierpnia.

Szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia znajdziecie w tym miejscu.

EKSPEDYCJE

Pierwszy cykl Ekspedycji kończy się już w najbliższy wtorek, 13 sierpnia, po czym Kenly College zamknie swoje bramy aż do kolejnego cyklu – na tę chwilę Ubisoft nie podał, kiedy to nastąpi.

I właśnie dlatego użytkownicy The Division 2 mają jeszcze tylko kilka dni, by zdobyć kilka unikalnych nagród z tego miejsca.

Jedną z nich jest karabin egzotyczny Diamondback, który jest gwarantowaną nagrodą dla jednej postaci za ukończenie wszystkich trzech skrzydeł Ekspedycji. Po jego zdobyciu, karabin ten dołączy do puli łupów z bossów z misji heroicznych oraz z pokoi ze skarbami w Ekspedycjach.

Prócz karabinu w Kenly College można także znaleźć kapitalnie wyglądające trofea na plecak: małą beczkę w Bibliotece, grzybka w Metrze oraz misia w todze w Związku Studentów.

Nie zapominajmy także o naszywkach za ukończenie każdego ze skrzydeł Kenly College.

PAKIET OPIEKI

Wtorek, 13 sierpnia, to także ostatni dzień by odebrać specjalny Pakiet Opieki, w którym znajdziecie trzy elementy wyposażenia, trzy darmowe skrzynki z ubraniami oraz trofeum na plecak „Flash”.

Pakiet ten odebrać można w Skrytce (Skrzynka Pocztowa – Podarunki).

Dajcie znać czy udało się Wam już zebrać wszystkie powyższe nagrody i jak podobała się Wam pierwsza Ekspedycja.

ŹRÓDŁOZdjęcie wyróżnione: Natalie-Aussie
Poprzedni artykułNowy zwiastun No Man’s Sky: Beyond jest kapitalny
Następny artykułThe Elder Scrolls Online świętuje rocznicę Orsinium, udostępnia ESO Plus trial