Jeśli kiedykolwiek graliście w The Elder Scrolls Online zastanawiając się przy tym, co w nagrodę otrzymują osoby, które zdecydują się opłacić subskrypcję ESO Plus, to teraz macie szansę. Prócz tego gracze mogą wziąć udział w evencie świętującym kolejną rocznicę od premiery DLC Orsinium, a w poniedziałek otrzymają dostęp do najnowszego rozszerzenia – Scalebreaker.

Studio Zenimax Online po raz kolejny zorganizowało możliwość darmowego wypróbowania ESO Plus, a co za tym idzie skorzystania z licznych bonusów.

Do wtorku, 13 sierpnia, wszyscy gracze The Elder Scrolls Online otrzymali dostęp do większości rozszerzeń (nie dotyczy Elsweyr i Scalebreaker), nielimitowanej torby na zasoby rzemieślnicze, podwójnej ilości miejsca w banku,  dwa razy więcej miejsca w domach na meble i kolekcje, możliwości farbowania kostiumów, a także bonus do zdobywanych punktów doświadczeń i złota.

I właśnie ze względu na te bonusy warto zalogować się i porobić porządki w ekwipunku: przenieść rzeczy do banku i torby rzemieślniczej, skorzystać ze zwiększonego limitu na meble, a także ukończyć pierwsze zadania dla Mrocznego Bractwa, by uzyskać umiejętność Blade of Woe, oraz dla Gildii Złodziei, by móc otwierać złodziejskie skrzynki (Thieves Troves).

Oczywiście, prócz tych korzyści, posiadacze ESO Plus otrzymują także co miesiąc 1650 koron, ale bonus ten dotyczy tylko osób opłacających swoje członkostwo.

Prócz tego do 19 sierpnia gracze The Elder Scrolls Online mogą wziąć udział w evencie świętującym kolejną rocznicę premiery rozszerzenia Orsinium.

W trakcie trwania tego wydarzenia gracze otrzymywać będą podwójną ilość surowców podczas ich zbierania, podwójną ilość nagród za dzienne misje we Wrothgar oraz za walki na Maelstrom Arena na poziomie normalnym i trudnym. Dodatkowo za każdorazowe ukończenie Maelstrom Arena gracze maja szansę zdobyć kartkę ze ze stylem Maelstrom na jedną z broni.

Świętowanie rocznicy Orsinium to także kolejny sposób na zdobycie Event Ticket potrzebnych do ewolucji wierzchowca Nascent Indrik.

Gracze otrzymają je za kończenie dziennych misji we Wrothagr oraz misji na zabicie bossa światowego. Za bilety te będzie można zakupić u Impresario nowy rodzaj jagód – Onyx Berries of Bloom, które w połączeniu z innymi jagodami jakie będą dostępne w przyszłości, pozwolą na ewolucje Nascent Indrika na Onyx Indrika.

A jakby tego mało było, to na 12 sierpnia zaplanowano premierę rozszerzenia Scalebreaker wraz z darmową aktualizacją 23, która doda między innymi nową funkcję wytwarzania wielu przedmiotów jednocześnie oraz umożliwi bidowanie na kilku handlarzy gildiowych jednocześnie.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułThe Division 2: Ostatnia szansa na zdobycie karabinu egzotycznego i trofeów
Następny artykułNo Man’s Sky: Beyond doda Nexus, wierzchowce, dojenie stworzeń i gotowanie