Na 11 października pierwotnie zaplanowano premierę Citadel: Forged with Fire, ale ze względu na jednoczesną premierę na PC i konsolach, a także wydaniem wersji pudełkowej, twórcy zdecydowali się ją opóźnić. Nowy termin to 1 listopada.

Niestety, na przyszły tydzień zaplanowano także podwyższenie ceny tej produkcji na 39,99 Euro. W związku z tym, osoby zainteresowane tym tytułem mogą go zakupić do wtorku w obecnej cenie obniżonej o 40%: za 53,99 PLN.

Warto się zastanowić nad zakupem, szczególnie jeśli lubicie budowanie lub gry sandboksowe w klimatach fantasy.

By zapewnić wszystkim graczom w miarę zrównoważony start, 21 października wyłączone zostaną wszystkie oficjalne serwery Citadel: Forged with Fire. Dotychczasowe postępy zostaną zresetowane, po czym serwery włączone zostaną 24 października. Jeśli chodzi o dane istniejących postaci, to będzie można je pobrać i wykorzystać w trybie singleplayer lub też na serwerach prywatnych.

Ponadto w dniu premiery, prócz normalnych serwerów, twórcy mają w planach uruchomienie także serwerów z różnymi ustawieniami: 3 x Punkty Doświadczenia, 5 x PD, serwery PvP  resetujące się co miesiąc i wiele innych kombinacji.

To, że studio Blue Isle wyda wersję 1.0, to nie znaczy także, że zakończono prace nad rozwojem tej gry.

Najnowsza aktualizacja zbalansowała wagę wyposażenia, wprowadziła wiele poprawek w rozgrywce, dodała nowy system kalkulacji oswajania stworzeń, a szkielety i abominacje doczekały się nowych ataków.

Prócz tego trwają prace nad olbrzymią ilością nowych treści, szczegóły których poznamy  w niedalekiej przyszłości. Najważniejsze jest jednak to, że zgodnie ze słowami twórców, cała nowa zawartość udostępniana będzie za darmo wszystkim posiadaczom Citadel: Forged with Fire.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułFallout 76 zamyka tryb Przetrwania, zapowiada kolejne usprawnienia w wydarzeniach
Następny artykułGamigo opóźnia premierę ArcheAge: Unchained i aktualizacji Shadows Revealed
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Samper

tylko szkoda ze nikt w ta gre nie gra xD