Było super, świetnie i rewelacyjnie, ale… już niedługo się kończy. Ekipa Fallout 76 ogłosiła, iż cieszący się dużą popularnością tryb Przetrwania znika z gry, bo na ten moment twórcy planują się skupić na trybach Przygody oraz Nuklearnej Zimy oraz przygotowaniach do wprowadzenia rozszerzenia Wastelanders.

W minionych tygodniach do Fallout 76 wprowadzonych zostało sporo ulepszeń związanych z wydarzeniami. Część z nich oznaczona została jako wydarzenia publiczne, dodano darmowe szybkie podróżowania oraz znacznie ulepszono związanym z nimi interfejs, a w planach jest znaczne skrócenie czasów odnowy pomiędzy nimi.

Prócz tego zwiększono nagrody w rajdowej Krypcie 94, dostawcy doczekali się nowych legendarnych broni, dodano małe plecaki oraz wprowadzono mnóstwo innych zmian.

Nowości nie ominęły także trybu Nuklearnej Zimy, gdzie dodano mapę Morgantown, ulepszono globalne dobierania graczy oraz wprowadzono nowe ograniczone czasowo nagrody.

Niestety, w najnowszym komunikacie Bethesda poinformowała także fanów Fallout 76, że z dniem 1 października wyłączony zostanie bardziej hardcorowy i stworzony z myślą o fanach PvP, tryb Przetrwania.

Decyzję tę wyjaśniono tym, że tryb Nuklearna Zima (BR) oferuje obecnie własny element rywalizacyjny, a do tego zbliża się największa w historii aktualizacja, na której się w tej chwili skupiają developerzy. Po premierze tego dodatku zapowiedziano powrót uwag graczy i wprowadzenie dodatkowych zmian, które na nowe i interesujące sposoby ulepszą PvP w głównym trybie Fallouta 76.

Wygląda na to, że w przyszłości fani PvE chyba nie będą mieli już czego szukać w Fallout 76. A szkoda…

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułRemnant: From the Ashes otrzymało nowy loch – Leto’s Lab
Następny artykułCitadel: Forged with Fire opóźnia premierę, zapowiada podwyżkę ceny
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Nikt nie lubi graczy PvE bo ciągle im trzeba jakiś content zapewniać i ciągle coś nowego dodawać. Graczom PvP sie jebnie season passa czy inną lige co kwartał z kosmetykami i wyjebane 😀