Zachęcająca do eksploracji, najnowsza aktualizacja do survivala Subnautica Below ZeroDeep Dive, jest już dostępna. Tym razem studio Unknown Worlds dodało kilka nowych biomów, stworzeń, a także nowe tajemnicze postacie.

Deep Dive to także nieznaczne przebudowanie dotychczasowej fabuły w tej grze, która to w przyszłym roku doczeka się sporych zmian. Podczas gdy w Subnautica gracze wcielali się w postać bezimiennego, cichego bohatera, który po katastrofie statku kosmicznego utknął na planecie pokrytej bezkresnymi oceanami, to w Below Zero próbowano nieco innego podejścia.

Pomimo najlepszych starań oryginalnego pisarza Toma Juberta oraz studia Unknown Worlds, twórcy nie byli zadowoleni z dotychczasowych rezultatów, a w szczególności z „trudności we wczesnym zdefiniowaniu motywów bohaterów i budowaniu kluczowych relacji”. Kilka tygodni temu Jubert opuścił studio, a jego miejsce zajęła Jill Murray, którą to możecie kojarzyć jako Lead Writer takich tytułów jak Assassin’s Creed: Black Flag oraz Shadow of the Tomb Raider.

Wracając do aktualizacji Deep Dive, to w Subnautica Below Zero pojawiły się nowe biomy gotowe do eksploracji. Crystal Caverns jest domem Lewiatana oraz innych agresywnych stworzeń, podczas gdy w Fabricator Caverns gracze natkną się na nowe tajemnice. Baza Snowfox uległa zniszczeniu, ale za to na Lilypads Islands pojawiła się nowa z niezwykłym gospodarzem.

Ponadto twórcy ulepszyli podwodny wygląd biomów w Subnautica Below Zero, a także dodali prześlicznie wyglądające meduzy.


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554