W zeszłym tygodniu ekipa The Division 2 wprowadziła zmiany w komunikacji ze społecznością gry. Od teraz co tydzień zamieszczona zostanie informacja o najpilniejszych rzeczach nad którymi pracują developerzy (chodzi oczywiście o naprawę różnego rodzaju błędów).

Zmiany dosięgły także programu State of the Game, którego – w związku z brakiem informacji o nowej zawartości – emisja została wstrzymana do przyszłego roku. Decyzja ta jednak chyba nie przypadła graczom do gustu, gdyż powróci on w przyszłym tygodniu.

State of the Game

Chociaż ekipa The Division 2 pracuje nad Epizodem 3 wchodzącym w skład Przepustki Sezonowej na Rok 1, to do przyszłego roku studio nie ma w planach zdradzać jakichkolwiek informacji związanych z nową zawartością.

Jednak na 4 grudnia, na godzinę 17:00, zapowiedziano emisje kolejnego odcinka, w którym ujawnione zostaną informacje związane z planowanym wydarzeniem świątecznym.

No cóż, jeśli obawialiście się, że do końca roku nic nie będzie się działo w The Division 2, to możecie odetchnąć – oczywiście, o ile wydarzenie wizerunkowe Wam wystarczy.

Cassie Mendoza

Każdy kto zagrał w The Divison 2 i osiągnął World Tier 5, z pewnością zetknął się już z Kapusiem i handlarzem Cassie Mendoza. Tak naprawdę to do niedawna nic ciekawego nie można było znaleźć w jej ofercie, ale to się zmieniło w zeszłym tygodniu.

Przez kilka dni Cassie Mendoza oferowała na sprzedaż rękawiczki Matczyna Miłość z bonusem +13%AR. Niestety, nie wszyscy gracze  je widzieli, co wywołało dość spore dyskusje i mnóstwo frustracji.

Okazało się, że widoczność tego przedmiotu uwarunkowana powinna być spełnieniem jednego z poniższych warunków:

  • zebraniem wszystkich kluczy z kości słoniowej i otworzeniem znajdującej się w Białym Domu skrzynki (czyli polowanie na Łowców);
  • lub też posiadaniem schematu na te rękawiczki.

Niestety, wystąpił błąd, i przedmiot ten widoczny był jedynie po spełnieniu obydwu warunków. Błąd ten zostanie naprawiony w niedalekiej przyszłości.

Ekipa The Division 2 zapoznała się także z opiniami graczy na temat funkcjonalności oraz mechaniki Cassie Mendoza i ma w planach przeprowadzić wewnętrzne dyskusje na ten temat. Co to oznacza? Być może wprowadzone zostaną jakieś zmiany, bo nie wszystkim graczom odpowiada handlarz, który pojawia się i znika…

Czarny Piątek

Jeśli jeszcze z jakiegoś powodu nie zdecydowaliście się na zakup The Division 2, to teraz jest ku temu idealna okazja. W sklepie Ubisoftu, standardowa wersja tej gry przeceniona została o 65%, a wersja Gold zawierająca Przepustkę Sezonową na Rok 1 kosztuje jedynie 120PLN.

A że historia The Division związana jest z wirusem, który rozprzestrzenił się właśnie w Czarny Piątek, to twórcy przygotowali dla graczy małe prezenty. Każda osoba, która do 5-tego grudnia zaloguje się do gry, otrzyma w prezencie 3 skrzynki z przedmiotami kosmetycznymi oraz 3 elementy ekwipunku.

Poprzedni artykułMiscreated szykuje się na upalne świąteczne klimaty
Następny artykułSubnautica Below Zero zmienia fabułę i wprowadza aktualizację Deep Dive