Kolejna aktualizacja trafiła do Final Fantasy XIV – i chyba ostatnia w tym roku. Tym razem szczęśliwe będą osoby grające unikalną klasą Blue Mage oraz lubiące rozgrywkę PvP.

Blue Mage to bardzo wyjątkowa klasa w Final Fantasy XIV, która uczy się umiejętności od pokonywanych przeciwników. Niestety, ze względu na swoja oryginalność, osoby grające tą klasą nie mogą uczestniczyć w wielu aktywnościach, jak chociażby dzienne ruletki.

I właśnie z myślą o fanach Blue Mage, dzisiejsza aktualizacja dodała do gry nowe misje klasowe, a maksymalny poziom podniesiono na 60. Po ukończeniu ostatniego questa, klasa ta zyskała także dostęp do specjalnego loga – Blue Mage Log, który umożliwia wejście do instancji dla grup złożonych jedynie z tej klasy. Nagrodą za ukończenie tych wyzwań są Allied Seals oraz waluta.

Frontline to wyzwanie dla osób lubiących walkę PvP, w którym trzy drużyny reprezentujące poszczególne Kompanie, walczą o zwycięstwo. Dzisiejsza aktualizacja dodała do gry nową mapę: Onsal Hakair (Danshing Naadam), na której to gracze mogą przejmować specjalne tereny (ovoo) by wzmacniać swoją drużynę.

Prócz tego do gry zawitał nowy wierzchowiec, minion, emotka oraz przedmioty służące do wyposażenia wnętrz.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułThe Division 2 dodaje wydarzenia świąteczne oraz tryb dla hardkorowców
Następny artykułZapowiedziano cyberpunkowe MMORPG Corepunk