Jeśli myśleliście, że listopadowa premiera Citadel: Forged with Fire oznaczała także zakończenie prac przy tej produkcji, to byliście w błędzie. Kilka dni temu do gry trafiła sporych rozmiarów aktualizacja, która dodała mnóstwo nowości.

Aktualizacja The Godkings Vengeance (Zemsta Króla Bogów), jest pierwszą z dwóch dużych aktualizacji zaplanowanych przez studio Blue Isle. Od kilku dni, dzięki nowej linii questów fabularnych, gracze Citadel: Forged with Fire mogą wybrać się na heroiczną przygodę odkrywając tajemnice Ignusa. Użytkownicy napotkają na swej drodze nowe stworzenia, przedmioty i buffy związane z zadaniami, a także poznają historię tego świata.

Prócz questów fabularnych, w grze pojawiły się takę zadania wprowadzające graczy w podstawy gier survivalowo-sandboxowych, a także misje poboczne, które zdradzają nieco tajemnic związanych ze starożytnymi rodami, które niegdyś rządziły na Ignus.

Ponadto aktualizacja ta dodała także możliwość farbowania ubrań oraz oswojonych stworzeń, ochronę przed rajdowaniem baz poza godzinami szczytu na serwerach PvP oraz cwał, jako nową umiejętność dla oswojonych koni.

Druga z zaplanowanych na ten rok aktualizacji, wprowadzi epickie zakończenie fabuły, a także nowe funkcje, struktury i stworzenia.

Poprzedni artykułPlanetSide 2 zapowiada Eskalację: wojny outfitów, sanktuarium i bastiony
Następny artykułFallout 76: Wastelanders z kwietniową premierą na Steam