Jak już wiemy, kolejna duża aktualizacja do Citadel: Forged with Fire ma dodać lochy zamieszkane przez nowe stworzenia, a konkretnie to przerażające bossy.

Oczywiście nie jest to nic nowego w tytułach MMO, bo akurat w tych przepadkach gracze wielokrotnie odwiedzają lokacje wypełnione bossami, za zabicie których otrzymuje się najlepsze nagrody. Jest to jednak nowość dla tego sandboxa będącego nadal we wczesnym dostępie.

W najnowszym komunikacie studio Blue Isle omawia trzy lochy, jakie pojawią się w grze, a każdy z nich ściśle powiązany z żywiołem.

Tysiące lat przed Waszym pozornie niewytłumaczalnym przybyciem na święte ziemie Ignusa, organizacja starożytnych i potężnych Czarodziejów rządziła tym światem. Królestwa, którymi władali były ogromne. Na znak lojalności budowano masywne i wyrafinowane Cytadele, który miały oddać cześć tym życzliwym i miłosiernym władcom. Każda z tych Cytadeli była specjalnie dostosowana do potrzeb i preferencji danego władcy.

Te czasy dawno minęły, Cytadele popadły w ruinę, a ich opiekunowie zostali zapomniani. Miejsca te opanowane są teraz przez dzikie potwory, wynaturzone przez stulecia przebywania w pobliżu pozostawionej przez Czarodziejów energii. Uprzednio wymyślne, pałacowe fortece stały się bezpiecznymi przystaniami dla horrorów, jakich jeszcze nie mieliście okazji widzieć.

Przyczyna ponownego pojawienia się tych miejsc jest nieznana, ale mówi się, że każdy kto potrafi rozwikłać ich tajemnicę i wyrzucić potwory nawiedzające te miejsca, znajdzie chwałę i fortunę o niespotykanej wielkości.

Phoenix Spirit Citadel jest wypełniona olbrzymimi i potężnymi chochlikami, a jeśli znajdzie się jakiś śmiałek, który przeżyje ich ataki i dotrze do centrum tego miejsca, to będzie musiał stawić czoła dwóm uśpionym Feniksom, czekającym by zniszczyć każde stworzenie zbliżające się do ich skarbu. Dragon’s Heart Citadel to miejsce wypełnione lawą, które zamieszkane jest przez stworzenia smokopodobne, którymi włada potężne i opancerzone smoczysko strzegące starożytnych artefaktów. Z kolei lodowej Blood Soul Citadel ukryją się Abominacje i inne śmiercionośne stworzenia. Co ciekawe, w przeciwieństwie do Smoczej Cytadeli, która położona jest w okolicach wulkanu, Krwawa Cytadela znajduje się w umiarkowanym klimacie, a jednak pokryta jest szronem, co sugerować może obecność Demona.

W oczekiwaniu na wprowadzenie tych nowości na serwery Live Citadel: Forged with Fire, obejrzyjcie zdjęcia tychże miejsc.

 

Poprzedni artykułWspinaczka i zmiany w balistyce już na serwerze testowym PlayerUnknown’s Battlegrounds
Następny artykułConan Exiles wprowadza wyposażenie dla niewolników oraz nowe elementy do budowy baz
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Abominacje hmmm 🙂