Luty zapowiada się dość ciekawie dla graczy The Elder Scrolls Online. Za kilka dni rusza wydarzenie związane z Murkmire, a potem doczekamy się premiery pierwszego rozszerzenia związanego z Mrocznym Sercem Skyrim, a także sporą optymalizacją.

Począwszy od 20 lutego, biorąc udział w specjalnych obchodach związanych z Murkmire, gracze będą mogli zdobyć wyjątkowe nagrody, bilety (Event Ticket), a także nowego miniona – Voriplasm. Wydarzenie to potrwa do 3 marca.

Na 24 lutego (10 marca na konsole) zapowiedziano premierę pierwszego rozszerzenia wprowadzającego do historii Mroczne Serce Skyrim: Harrowstorm.

Gracze ESO otrzymają wówczas dostęp do dwóch nowych dungeonów: Icereach oraz Unhallowed Grave, a także będą mogli zdobyć nowe zestawy wyposażenia oraz kolekcje.

Wraz z DLC Harrowstorm, wszystkim graczom The Elder Scrolls Online udostępniona zostanie darmowa aktualizacja 25, która wprowadzi szereg funkcji, poprawek oraz ulepszeń związanych z wydajnością.

Jedną z najważniejszych zmian jest nowa wersja klienta, która poprawi optymalizację, skróci czasy ładowania oraz zwiększy ogólną wydajność na wszystkich platformach. Niestety, będzie to wymagało przeinstalowania gry przez wszystkich użytkowników, ale ostatecznie zaoszczędzi około 16GB miejsca na dysku PC/Mac i 30GB na PS4 i Xbox One.

W ramach podziękowania, gracze otrzymają nowego chowańca: Crimson Torchbug, którego będzie można odebrać do 9 marca na PC/Mac oraz do 24 marca na konsolach.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułPost-apokalityczny Eden Falling zadebiutuje na Steam jeszcze w tym roku
Następny artykułThe Division 2: Aktualizacja TU8 wprowadzi Łupy 2.0 oraz zmiany w Strefie Mroku