W czwartek doczekaliśmy się premiery survivala Last Oasis we wczesnym dostępie na Steam, a dzisiaj twórcy poinformowali o tymczasowym zamknięciu serwerów i refundacji kosztów zakupu.

Wygłodniali fani survivalowych klimatów rzucili się w piątkowy wieczór na Last Oasis i … serwery nie wytrzymały. Pierwsze, bardzo pozytywne recenzje tej gry, wzbudziły sporą ilość zainteresowania i w pewnym momencie do gry zalogowanych było nawet 26 tysięcy osób! Nikt nie spodziewał się aż takiej popularności tej gry. A jeszcze kilka dni wcześniej, studio Donkey Crew chwaliło się, iż do gry będzie mogło zalogować się nawet 20 tysięcy osób.

W związku z tym twórcy postanowili zrobić krok w tył i czasowo wyłączyć serwery.

Zgodnie z najnowszą informacją, serwery Last Oasis wyłączone zostaną na tydzień, a każda osoba, która zakupiła ten tytuł może domagać się pełnej refundacji, niezależnie od tego ile godzin spędzili w grze.

Poprzedni artykułFinal Fantasy XIV: Czas na turbo-wyzwania
Następny artykułThe Division 2 zapowiada balans przeciwników, zmiany w egzotykach oraz talentach
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Piernak Gryl

Pograłem trochę ,na razie mnie jakoś nie przekonuje. Ale trzeba dać grze szansę, bo Conan Exiles na początku był nie do grania(np- drzewa rosnące przez budynek czy zwierzaki biegnące przez ściany zabudowań) a teraz miodzio w swoim survivalowym gatunku. Czas pokaże co wyjdzie z Last Oasis .