Remnant: From the Ashes to jedna z tych ciekawych strzelanek, w którą kiedyś z pewnością zagram – gdy tylko znajdę czas. Tymczasem studio Gunfire Games zapowiedziało pierwsze płatne rozszerzenie do tej gry: Swamps of Corsus.

Swamps of Corsus wprowadzi udoskonaloną wersję pierwotnego świata Corsus z całym mnóstwem nowych zawartości: ulepszonymi biomami, potężnymi broniami i modyfikacjami, wymagającymi pobocznymi lochami, epickimi bossami, nowymi przeciwnikami i wieloma innymi nowościami.

Ponadto, rozszerzenie to doda nowy tryb gry – Survival Mode w stylu roguelike, w którym gracze będą musieli walczyć o przetrwanie zaczynając swoją przygodę jedynie z pistoletem odrobiną złomu. Ci, którzy odważą się podjąć to intensywne wyzwanie z permanentną śmiercią, będą przechodzić przez spaczone Kamienie Świata losowo przenoszące ich do różnych biomów, szukając epickich nowych nagród – a wszystko to podczas walki o przetrwanie przeciwko szalenie trudnym bossom i przeciwnikom. Gracze, którzy udadzą się ulepszonych mokradeł, znajdą tam nową zawartość fabularną, nowe wyposażenie obejmujące bronie, pancerze, modyfikacji i cechy, a także unikalną zbroję do zdobycia.

DLC Swamps of Corsus udostępnione zostanie na Steam już 28 kwietnia (35,99 PLN), a na konsole Xbox One i PlayStation 4 w niedalekiej przyszłości.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułPremiera Deadside, hardcorowego survivala z kanibalami
Następny artykułFinal Fantasy XIV rusza z nową kampanią promocyjną: darmowe granie dla wszystkich