Gracze Elite Dangerous w końcu będą mogli pieszo odkrywać planety. Umożliwi to zapowiedziany na początek 2021 roku dodatek Odyssey.

Wraz z premierą tego płatnego rozszerzenia, gracze będą mogli wylądować i eksplorować pieszo wiele planet, na których znajdą wiele nowych misji obejmujących dyplomację, handel, skradanie się, a nawet walkę.

W całej galaktyce pojawią się także nowe huby społecznościowe, takie jak na przykład stacje kosmiczne, które to będzie można zwiedzać i spotkać na nich innych graczy.

Niestety, mimo wielki nadziei graczy Elite Dangerous, dodatek Odyssey nie doda możliwości budowania baz na planetach.

Co by nie mówić, i tak zapowiada się świetnie, a do tego gra ta jest już ogólnie dostępna i rozwijana, w przeciwieństwie do innych produkcji, które jak na razie nic nie robią poza wyciąganiem kasy od swoich fanów.

Elite Dangerous to jedna z tych gier, które baczni obserwuję i bardzo chciałabym w nią pograć, niestety – odpadłam na nauce sterowania moim statkiem kosmicznym.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułAshes of Creation publikuje dwugodzinny materiał z rozgrywki
Następny artykułSea of Thieves pojawiło się na Steam i cieszy się sporą popularnością
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Otori

Nauka sterowania jest „ciężka” tylko na początku. Potem to już czysta przyjemność. Po pewnym czasie system automatycznego dokowania i wylotu jest tylko po to by np. pójść do kibelka;)