Gracze Elite Dangerous w końcu będą mogli pieszo odkrywać planety. Umożliwi to zapowiedziany na początek 2021 roku dodatek Odyssey.

Wraz z premierą tego płatnego rozszerzenia, gracze będą mogli wylądować i eksplorować pieszo wiele planet, na których znajdą wiele nowych misji obejmujących dyplomację, handel, skradanie się, a nawet walkę.

W całej galaktyce pojawią się także nowe huby społecznościowe, takie jak na przykład stacje kosmiczne, które to będzie można zwiedzać i spotkać na nich innych graczy.

Niestety, mimo wielki nadziei graczy Elite Dangerous, dodatek Odyssey nie doda możliwości budowania baz na planetach.

Co by nie mówić, i tak zapowiada się świetnie, a do tego gra ta jest już ogólnie dostępna i rozwijana, w przeciwieństwie do innych produkcji, które jak na razie nic nie robią poza wyciąganiem kasy od swoich fanów.

Elite Dangerous to jedna z tych gier, które baczni obserwuję i bardzo chciałabym w nią pograć, niestety – odpadłam na nauce sterowania moim statkiem kosmicznym.


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554