Ostrzeżenia dla wszystkich graczy Elite Dangerous – zarówno tych wiernych fanów, jak i tych, którzy logują się do gry tylko od czasu do czasu.

To już oficjalne: Nie jesteście sami w tej galaktyce!

Thargoidzi powrócili i z pewnością tak łatwo nie wybaczą użytkownikom Elite Dangerous tego, że strzelali do pozostawionych przez nich na jednej z planet, tajemniczych kosmicznych pąkli. Może to było ich potomstwo?

Już od jakiegoś czasu studio Frontier powolutku odkrywało przed graczami kolejne tajemnice związane z obcymi, co sugerowało, że w przyszłości w grze mogą pojawić się kolejne tajemnice i wyzwania. Nadszedł czas, aby do Elite powrócili Thargoidzi, jeden z największych wrogów ludzkości w tej serii.

Obejrzyjcie, jak wyglądają spotkania ze statkami obcych w Elite Danegrous

Wczoraj wieczorem studio Frontier ogłosiło, że wraz z aktualizacją 2.4 zmieni się oblicze Elite Dangerous. Powrót, bo tak nazwana została ta aktualizacja, zaplanowana została na III kwartał tego roku i doda bezpośredni konflikt z tymi insektoidalnymi istotami. Te przerażające stworzenia, są niepodobne do niczego z czym mieli dotychczas styczność gracze Elite Dangerous. Oznacza to, że użytkownicy będą musieli odkryć nowe sposoby walki, rozpocząć współpracę i wspólna obronę galaktyki przed Thargoidami. Jeśli graczom nie uda się powstrzymać inwazji obcych, to mogą zobaczyć galaktykę powoli pochłanianą przez tą niebezpieczną rasę.

To co się wydarzy później, zależy od graczy Elite Dangerous.

4 KOMENTARZE

Comments are closed.