Strzelanka Remnant: From the Ashes zadebiutowała na Steam w sierpniu 2019 roku i wzbudziła dość spore zainteresowanie. Rok później, bo 20 sierpnia 2020 roku, studio Gunfire Games udostępni graczom finalne DLC: Subject 2923.

Remnant: From the Ashes to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez przerażające stwory. Jako jedna z ostatnich nadziei ludzkości, gracz wyrusza samotnie – lub u boku maksymalnie dwóch innych graczy – do walki z zabójczymi przeciwnikami i epickimi bossami. A wszystko po to, by spróbować odbudować i odzyskać wszystko to, co zostało utracone.

FABUŁA DLC: SUBJECT 2923

Pozostali przy życiu ludzie kontynuują walkę o ocalenie ludzkości i pokonanie przerażającej rasy Root – mrocznej siły, która najechała na Ziemię. W zupełnie nowym trybie kampanii, gracze odkryją początki programu „Dreamer” i jego związek z rasą Root.

Po upadku programu „Dreamer” ulice stały się cichsze i coraz więcej ludzi odważa się wyjść z domów. Nadzieja została rozbudzona, jednak Ziemia wciąż nie pozbyła się rasy Root. W miarę jak gracze będą polować na pozostałe na planecie potwory z rasy Root, będą napotykać nieoczekiwanych sojuszników, przemierzać nieznane strefy i wymiary oraz przezwyciężać nowe zagrożenia, aby raz na zawsze położyć kres tej złej sile.

ZAWARTOŚĆ DLC: SUBJECT 2923

Ta ekscytująca, nowa przygoda przeniesie graczy na surowe pustkowia Ziemi, do do pokonania będą nowi przeciwnicy, a do zdobycia nowe wyposażenie.

 • Nowy tryb kampanii: Subject 2923
  Gracze odkryją początki „Dreamerów” i dowiedzą się, co łączy ich z przerażającą rasą Root
 • Nowe strefy, bossowie i zadania
  Od terenów wiejskich i opuszczonej bazy wojskowej na zrujnowanej Ziemi, po mroźne i bezlitosne wyżyny górskiego świata Reisum
 • Większa siła ognia
  Wiele nowych broni i modyfikacji, zestawów zbroi i skórek oraz innych dodatków
 • Aktualizacje trybów: „Survival”, „Adventure” i „Hardcore”
  W trybach „Survival” i „Adventure” pojawiają się nowe zagrożenia – potwory, lochy i bossowie z Reisum zostaną dodani do rotacji.

Dodatek Subject 2923 do Remnant: From the Ashes zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One już 20 sierpnia 2020. Tego samego dnia zakupić będzie można także wersję Remnant: From the Ashes – Complete Edition, która zawierać będzie w sobie podstawową wersję gry oraz dwa rozszerzenia: udostępniony w kwietniu Swamp of Corsus oraz zapowiedziany Subject 2923.

Szkoda, że wszystko co dobre się kończy…

Poprzedni artykułThe Division 2 ujawnia zawartość i datę premiery aktualizacji TU10
Następny artykułPrzepiękny survival Among Trees już dostępny na Epic Games Store