Studio Systematic Reaction zapowiedziało kolejne rozszerzenie do swojej fabularnej strzelanki Generation Zero, które akcja osadzona została w alternatywnych latach 80-tych w Szwecji.

Rozszerzenie FNIX Rising zadebiutuje na Steam już 23 czerwca, natomiast na Xbox One i PS4 trafi w nieco późniejszym terminie.

Kooperacyjna strzelanka Generation Zero może i nie była wielkim hitem, ale jest to z pewnością bardzo ciekawy tytuł i nadal ma sporą rzeszę fanów, którzy każdego dnia przemierzają rozległe regiony alternatywnej Szwecji, odkrywając znajdujące się tam tajemnice.

Akcja najnowszego rozszerzenia – FNIX Rising, rozgrywać się będzie kilka tygodni po wydarzeniach z DLC Alpine Unrest, Osoby, które zdecydują się na zakup najnowszego dodatku otrzymają dostęp do nowych misji głównych i kilkunastu pobocznych oraz nowej klasy Harvester.

Zobacz także: Apokalipsa robotów w szwedzkim wydaniu

W tym samym dniu wszyscy posiadacze Generation Zero otrzymają dostęp do najnowszej aktualizacji, która nieco zmieni odświeży wygląd co niektórych regionów, doda nowe poziomy rzemiosła, nowe bronie i dodatkowe drzewko umiejętności.


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554