Uwielbiam gry, które są regularnie aktualizowane, ulepszane i dodają kolejne nowości. Tak właśnie się dzieje w przypadku Generation Zero. Mała, niedoceniana przez wielu strzelanka, ale z bardzo oddanym zespołem.

Tym razem developerzy skupili się na ulepszeniu kilku regionów, dodaniu nowych lokacji, nowych punktów kontrolnych oraz… dodali możliwość zmiany ustawień postaci!

W regionie startowym spotkamy nowe postacie niezależne, które wprowadzą graczy rozpoczynających swoją przygodę w Generation Zero w tajniki rozgrywki.

W regionie pól uprawnych dodano dwanaście nowych punktów kontrolnych, które mogą być przejęte przez FNIX i zniszczone przez gracza. Sześć z nich można przejąć i zbudować na nich bazę. Prócz tego ulepszono niektóre obszary w regionie północnego wybrzeża, wliczając w to dodanie nowych lokacji.

Ale najważniejsze są umiejętności postaci. Nie tylko możemy w końcu resetować ustawienia, ale zwiększono też górną granicę punktów, jakie możemy zdobyć! Oznacza to, że w końcu możemy zdobyć wszystkie umiejętności. Dodatkowo, co 5 poziomów otrzymamy w nagrodę 5 uranu!

W sklepie pojawił się także nowy pakiet taktyczny do kupienia w którym znajdziecie między innymi wieżyczki, przenośną osłonę, zdalnie detonowane przylepne bomby, wabiki i koktajl Molotova. Te rzeczy w żaden sposób nie ułatwiają rozgrywki i można spokojnie walczyć bez nich.

To kto gra? Z całego serca polecam, tym bardziej, że do 7 lipca można skorzystać z promocji i kupić Generation Zero na Steam w bardzo atrakcyjnej cenie.

Poprzedni artykułNew World z wielkimi planami na lipiec: bardowie, piraci i zmiany w rzemiośle
Następny artykułW poszukiwaniu zaginionego ładunku, czyli czas na podbój High Isle