Jeśli z niecierpliwością czekaliście na sierpniową premierę New World, to jeszcze sobie poczekacie. Ale może to i dobrze, bo kolejne przesunięcie premiery da developerom więcej czasu na ustalenie spójnej wizji, czym ma być ta gra.

W tej chwili New World planuje być po trochu wszystkim i pewnie dlatego też nie wzbudza zbyt dużego zainteresowania. Nie pomagają też w tym z pewnością niezbyt pozytywne opinie uczestników alfa testów, którzy dość często wspominają o pojawiającej się po kilku dniach nudzie.

I właśnie opinie uczestników alfa testów miały znaczący wpływ na decyzję o przesunięciu premiery New World na „wiosnę 2021„.

Na podstawie informacji zwrotnych, które otrzymaliśmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy od graczy z wersji Alfa, zauważyliśmy, że gracze polubili tę grę i chcieliby zobaczyć jeszcze więcej rzeczy. W szczególności chcielibyśmy zapewnić najbardziej zaangażowanym graczom mnóstwo wrażeń na poziomie gry środkowej i końcowej w ich podróży poprzez Aeternum. Chcemy, aby gracze mogli się całkowicie zanurzyć w świecie gry i mieli pewność, że nasze studio reprezentuje wysoką jakość oraz stabilną rozgrywkę, której mogą ufać – a to oznacza dodatkowy czas potrzebny na dopracowanie niektórych elementów przed premierą.

Na pocieszenie, wszystkie osoby, które zapisały się do beta testów oraz zakupiły ją w przedsprzedaży, będą mieli możliwość zagrania w obecną wersję New World, przez ograniczony czas, począwszy od 25 sierpnia.

Poprzedni artykułEkipa The Division 2 o dalszych zmianach w umiejętnościach i ulepszeniu łupów
Następny artykułNo Man’s Sky chce straszyć graczy i wprowadza opuszczone frachtowce