Równo miesiąc temu miałam przyjemność uczestniczyć w przepięknej uroczystości ślubnej Diabli Nadali i Pana Starszego w Final Fantasy XIV, i z 'lekkim’ opóźnieniem, czas zdać Wam relację z tej uroczystości – bo jest z czego.

To nie pierwsze zaślubiny, w jakich brałam udział w tym MMORPG, ale te z pewnością były wyjątkowe. Bo o spora ilość graczy decyduje się na ten rodzaj zobowiązania w FFXIV, to większość z nich wybiera standardową ceremonię ślubną. Diabli Nadali i Pan Starszy, który nie jest taki stary jakby sugerował jego nick, zdecydowali się na plan olśniewający plan złoty.

W Final Fantasy XIV osoby chcące związać się ze swoim partnerem rytuałem zaślubin, mają możliwość wybrania jednego z trzech planów:

  • wersja standardowa jest darmowa i nowożeńcy otrzymują w nagrodę stroje Innocence, emotkę oraz ciasto do postawienia w swoim domu;
  • wersja złota nagradza dodatkowo weselnym chocobo dla dwóch osób, kolejnymi strojami dla młodej pary (Passion), nowymi fryzurami, możliwością wybrania muzyki i kwiatów, a także prezentami dla gości w postaci dwóch unikalnych minionów: Demon Box i Bridesmoogle;
  • wersja plantynowa obejmuje wszystko z wcześniejszych poziomów, a także o wiele większa ilość muzyki i ozdób do wyboru oraz kolejne stroje ślubne (Devotion).

No więc Diabli Nadali i Pan Starszy zaprosili nas na uroczystość złotą i powiem Wam, że była ona przecudna.

Państwo Młodzi pojawili się na przepięknie ozdobionej platformie w otoczeniu zaprzyjaźnionych Moogle. Wygląd Panny Młodej w błękitnej sukni z diamentami zapierał dech w piersiach, a muzyka wszystkich oczarowała.

Było cudnie i wszyscy świetnie się bawili! Poniżej znajdziecie zdjęcia z tej imprezy.

Poprzedni artykułO tym jak wymagający Remnant: From the Ashes podbił moje serce
Następny artykułThe Division 2 zapowiada TU11 i tryb Skyscraper