Nie sądziłam, że kiedykolwiek w jakiejś grze trzeba będzie uciekać przed kolorowymi i bardzo przyjacielskimi japońskimi karpiami Koi. A jednak…

W najnowszej aktualizacji Grounded do gry dodano między staw z karpiami, gdzie należy unikać wielkiego i wiecznie głodnego bossa Koi – bo przecież chyba nikt nie chciałby się stać  pożywieniem tej bestii. Prócz karpi w stawie znajdziemy tajemnicze laboratorium i spotkamy także inne stworzenia, takie jak chociażby smaczne kijanki, spokojne wodniaki, jak i nurkujące pająki, będące specjalnym ukłonem w stronę graczy uciekających przed lądowymi pająkami do wody. Tak proszę Państwa, skończyło się rumakowanie – woda nie jest już bezpieczna.

By pomóc graczom w eksploracji nowego biomu, wprowadzono także nowe wyposażenie obejmujące zbroję z łusek karpi, bąbelkowy hełm, płetwy, sztylet i inne rzeczy.

Z innych zmian warto wymienić możliwość wyłączenia znaczników na HUD, obsługę myszy i klawiatury dla Xbox, oraz podwojenie wartości co niektórych mutacji.

Kolejne aktualizacje do Grounded pojawiać się będą rzadziej, ale za to wprowadzać mają więcej treści, ulepszeń, a także misje.

Poprzedni artykułNew World: Nie ma to jak połowić sobie ryby na bagnach Reekwater
Następny artykułFallout 76 zaskakuje i udostępnia rozszerzenie Stalowy Świt przed czasem!