No Man’s Sky doczekało się kolejnej aktualizacji. Tym razem studio Hello Games zaskoczyła fanów tej produkcji dodając do gry Towarzyszy. Od wczoraj każdy gracz może mieć swoje własne, oswojone stworzonko – a nawet sześć…

Podczas eksploracji wszechświata, dzielni odkrywcy mogą teraz nie tylko oswajać napotkane stworzenia, ale nawet wyszkolić by pomagały podczas przygód skanując teren, zbierając zasoby i ukryte skarby, znajdując osady, czy też oświetlając drogę.

Jednak samo oswojenie to nie wszystko, bo jeśli należycie zadbamy o morale naszego Towarzysza, to może on się odwdzięczyć nam jajkiem, z którego wyhodujemy jego potomstwo.

Co ciekawe, to po umieszczeniu jaja w specjalnym inkubatorze genetycznym, zawarty w nim materiał genetyczny możemy ulepszać poprzez dodawanie różnego rodzaju surowców, jakie napotykamy w świecie. Jajkami możemy także wymieniać się z innymi graczami, dzięki czemu mamy szansę pozyskać stworzenia z rzadkimi cechami lub też o oryginalnym wyglądzie.

Prócz tego ekipa No Man’s Sky usprawniła system przynęt oraz umożliwiono jazdę na olbrzymich stworzeniach, a także ulepszono ich animacje.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułPremiera New World ponownie opóźniona – do czterech razy sztuka?
Następny artykułElder Scrolls Online: Nie tylko dla oczu, ale i dla uszu