W sierpniu zeszłego roku tysiące graczy skorzystało z wielkiej akcji promocyjnej studia Amazon Games i zagrało we wczesną wersję New World. To właśnie na podstawie ich opinii, developerzy postanowili wprowadzić nie tylko wiele usprawnień, ale i nowości, które powinny przypaść nam do gustu.

Od tego czasu ulepszono system walki, dodano nowe pancerze i bronie, zwiększono różnorodność misji, znacznie ulepszono system rzemiosła, a także dodano rybołówstwo oraz nowy region dla postaci na wysokim poziomie.

Jednak zgodnie z opinią graczy, jak i developerów, to nie koniec nowości, które powinny znaleźć się w ostatecznej wersji gry. I właśnie dlatego, po raz trzeci przesunięto premierę New World – tym razem na 31 sierpnia 2021 roku. I miejmy nadzieję, że to już po raz ostatni…

Ten dodatkowy czas pozwoli twórcom wprowadzić istotne poprawki, a także kilka innych nowości:

  •  Ebonscale Reach – nowy region dla postaci na wysokich poziomach;
  • Ekspedycje – pięcioosobowe przygody PvE, które zabiorą graczy do najciemniejszych zakątków Aeternum;
  • Szczyt na Posterunku – bitwy PvP 20vs20, które odbywają się w pierwotnym dorzeczu wypełnionym pradawnymi technologiami i ukrytymi skarbami.

Jeśli chodzi o alfa testy, to 30 marca 2021 roku otworzone zostaną serwery europejskie, a zamknięta wersja beta udostępniona zostanie 20 lipca 2021.

To jak obstawiacie – kiedy tak naprawdę ukaże się New World? Zostawcie komentarz na Facebooku 🙂

Poprzedni artykułUbisoft zmienia plany i The Division 2 będzie nadal rozwijane
Następny artykułGracze No Man’s Sky mogą już oswajać i adoptować stworzenia