Odyssey to kolejne wielkie rozszerzenie do Elite Dangerous, dzięki któremu gracze będą gracze będą mogli w końcu wylądować i eksplorować pieszo wiele planet, na których znajdą wiele nowych misji obejmujących dyplomację, handel, napady, a nawet walkę o surowce.

W całej galaktyce pojawią się także nowe huby społecznościowe, takie jak na przykład stacje kosmiczne, które to będzie można zwiedzać i spotkać na nich innych graczy. A że w produkcja ta może pochwalić się ponad 500.000 aktywnych użytkowników, to mogę tylko zgadywać, że te najpopularniejsze miejsca mogą być nieco przepełnione.

Dodatkowo rozszerzenie to wprowadzi nową usługę dla użytkowników Elite Danegrous – Apex Interstellar, umożliwiającą wynajęcie kosmicznej taksówki i udanie się nią na pobliskie planety, księżyce czy też placówki.

Elite Dangerous:Odyssey zadebiutuje na PC późną wiosną, natomiast użytkownicy konsol będą niestety musieli poczekać na premierę tego rozszerzenia aż do jesieni. Alfa testy Odyssey ruszają już 29 marca, więc jestem przekonana, że zobaczymy spory wysyp informacji.

Obejrzyjcie najnowsze materiały filmowe. Naprawdę nie rozumiem czemu ludzie wpłacają miliony dolarów na Star Citizena, który może kiedyś tam doczeka się premiery, podczas gdy Elite Dangerous jest dostępne i pięknie się rozwija.

Poprzedni artykułESO: Rusza absurdalny Festiwal Błazna!
Następny artykułFallout 76: plany na 2021 obejmują dodatkowe C.A.M.P.y oraz inwazję kosmitów