Dotychczas gracze Elite: Dangerous mogą podziwiać planety z kokpitów swoich pojazdów. Jednak już w przyszłym roku to się zmieni i użytkownicy tego MMO bedą mogli wybrać się na spacer po planetach.

Jednak by móc to uczynić, trzeba będzie posiadać zapowiedziane na rok 2021, drugie płatne rozszerzenie do tej gry – Odyssey. Po pierwszym, entuzjastycznie przyjętym zwiastunie nowego rozszerzenia, przyszedł czas na kolejny materiał filmowy.

Dzięki Odyssey, gracze w końcu będą mogli opuścić swe statki, zejść na powierzchnię planet i udać się na ich eksplorację. Misją studia Fronteir jest umożliwienie każdemu użytkownikowi Elite: Dangerous wczucia się odkrywającego planety astronautę.

I wygląda na to, że to może im się to udać, tym bardziej, że także i wszystkie planety doczekają się znacznych poprawek wizualnych. Nowe formacje skalne, lodowe, a także możliwa roślinność, jaką być może kiedyś odkryjemy na planetach znajdujących się na Drodze Mlecznej. Jakby nie patrzeć, twórcy Elite: Dangerous starają się jak mogą, by na bieżąco dodawać do gry wszystkie nowo odkryte informacje dotyczące planet znajdujących się w naszej galaktyce.

Poprzedni artykułThe Division 2 doda bibliotekę wyglądu przedmiotów
Następny artykułRemnant: From the Ashes doczekał się ostatniego DLC. Subject 2923 już dostępny